Jump to content

Znovu rozbehanie free sa-mp serverov


Guest [*LoNg*]LiFe

Recommended Posts

Guest [*LoNg*]LiFe

Takže ako ste si mohli všimnúť už dávno nejde môj free hosting takže som ho znova rozbehal sú tam aj new fukcie napr.

Server.cfg - netreba znova všetko prepisovať...

Online Hráči - ako si môžete všimnúť na indexe máte tabuľku s hráčmi ktorý sú na svr...

BanList - je už opravený...

Vylepšené FTP - bez bugov...

Pridaný IP log vo vašej administrácii...

Pridaný Server Robot ktorý vám povie čo máte mať na svr. aby vám poriadne fungoval...

 

Toto je zatiaľ všetko...

Pokiaľ máte vlastnú doménu a chcete nám poskytnúť sponzoring subkov... pre ip... Tak nám napíšte ss(súkromná správa)

Server je zatiaľ umiestnený na:

http://84.47.107.253/

 

(sám sa priznávam že serveri nebudú také ako má hosting crazy, synbian ale úrčite sú lepšie ako pipni...)

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

viem :p chytil som virusi vlastne 1 vir ktorý drbal do kazdeho .exe suboru virusi :p a to eset zachytil jebol do karanteny kazdy .exe subor :p vypol som eset skusal dat prec s karanteny ale neslo :p ten virus bol rychlejsi ako Eset chapete to? okey rano sa zobudim resetnem pc a vkuse sa resetoval :p proste jebli vsetky .exe subory :p preinstaloval som win a administráciu som si neulozil :p takze po pici mozno to casom spravim ale casom takze nwm inak kebyze sa najde administrácia na win tak by bolo lepsie :p bo dokym to ja spravim urcite prejdu aj prazdniny lool

Link to comment
Share on other sites

Guest ReMusiCZ
(sám sa priznávam že serveri nebudú také ako má hosting crazy, synbian ale úrčite sú lepšie ako pipni...)

 

heh jsem se pobavil...prej bude lepší jak pipni přitom v tom má už vir a ani stránka nejde :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

xD vir sa preto dostal do pc bo som na nom robyl kraviny proste a nebol tam antivirak a teraz dam do new compu serveri ak to ovsem rozbehnem :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

(sám sa priznávam že serveri nebudú také ako má hosting crazy, synbian ale úrčite sú lepšie ako pipni...)

 

 

tak chtěl bych to videt když ti to jede na widlich... nic proti widlim nemam ale prostě na server jsou nešikovky ... zvlašť když maš XP ... myslim že ho maš bo ne? Pochopil bych třeba server 2003 / 2008 to ještě jo ale jestli maš dělany na desktop tak jako nic moc ...

:thumbdown:

 

 

ale jinak good :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...