Jump to content

Otázka


Roland

Recommended Posts

mam otazku nedalo bi sa spravit do modu taky "code" ze ked neco napisem ja slowak neco anglicanovy po slovenxky tak on to bude videt po anglicky ale ja stale po slovensky a tak tiez aj opacne . nedalo bi sa to spravit??? :? :? :?

Link to comment
Share on other sites

presne ale vies ake bi to bolo dobre ?? anglican napise po anglicki a ti uz len citas po slovensky sak to bi bolo ako neaky prekladac to bi bolo fakt,ale fakt dobre :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ano jde to, kazda odeslana veta by se pred odeslanim musela rozebrat, najit urcity string ze seznamu (slovnik anglickych / slovenskych slov) a pak by se podle promene

odeslala prislusnikovi urcite zeme, musel by jsi mit akorat slovnik slovenskych slov a anglickych a tak 10 milionu radku :d a server by to nevydrzel.

Link to comment
Share on other sites

Zustan u slovnicku v mobilu , nebo na google translaate jeste dobrejch 20 let :-)

Uz jsou mobily do kterejch mluvis a rovnou to prelozi, treba nas svet necim prekvapi

Link to comment
Share on other sites

1) server by nevydržel

2) i kdyby vydržel pochubuju o tom že by někdo tak dlouhej script někdy dokončil :lol:

 

 

Kdyby byl samp nějak dostupnej bez omezení ... - neco jako onlinovka tak celosvětový giganti jako google,microsoft etc. by do toho neco vrazili

Link to comment
Share on other sites

Musel bys nakopírovat do modu statisíce řádků... Český slovník/Anglický slovník/Slovenský slovník atp... Tzn že teoreticky by to šlo nevím sice jak by to překládalo věty ale šlo by to.. Zrealizovat ale takovýto script je prakticky nemožné... Jak tu bylo řečeno bud by server nevydržel protože takovýhle script by musel mít několik MB + MOD a nebo by v tom bylo plno BUGŮ a dalších chyb... takže na to rovnou zapomeň, ale myšlenka se mi líbí.. Možna že by se dalo ty slovníky načítat ze souborů .txt ale to ej moc moc práce.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...