Jump to content

Hledám šikovného pawnera


_m4rt1n_

Recommended Posts

Ahoj,chci si udělat vlastní server..a jelikož nemám moc zkušeností s pawnem (v podstatě žádné :cry: ) hledám někoho kdo by mi trochu poupravil mod (maikeroo town 2 :shh: ) změn které bych chtěl je opravdu málo .. jelikož rád točím videa tak přidat trochu animací,pro RCON přidat pár příkazů a zabudovat pár reklam které se budou ukazovat + nějaké drobnosti zhruba 4 ... takže moc vás prosím kdo by mi s tím pomohl byl bych mu moc vděčný a co se týče odměny může dostat na serveru RCON jestly bude chtít.Takže tedy kdo by byl té lásky :roll: a chtěl pomoct napiště sem nebo do pošty.Předem moc děkuji

Link to comment
Share on other sites

mam takovej pocit ze ti s tim nikdo nepomuze...nikomu se asi nebude chtit predelavat MT2 na zakazku...a hlavne RCON taky asi nikdo chtit nebude...skoro kazdej kdo tady neco umi tak ma svuj server

Link to comment
Share on other sites

...zabudovat pár reklam které se budou ukazovat + nějaké drobnosti zhruba 4 ...

4 drobnosti:

1. přejmenuj mód plodle mě

2. napiš tam, že sem mód udělal sám

3. mavecze ode mě kopíroval

4. dej mi tam exis

asi takto, ne? :d :D :d Upravovat MTv2 je ještě věčí lemerství, než ho kopírovat

Link to comment
Share on other sites

ok vypíši je všechny:

1.přidat nějaké animace

2.přidat pár RCON příkazů (hlavně spawn)

3.oddělat nápis při použití animacee "stop animation"

4.přidat několik reklam na web serveru na hosting a také pawno

5.při příkazu /admins vypsat HeadAdmin s mym icq

 

To je vše možná bych ještě tak na 2 nebo 3 věci přišel až bych si pořádně zahrál maikeroo 2

Link to comment
Share on other sites

stejne ti tam moc lidi nebude chodit...taky mam na serveru upravovany mt2...teda obcas se stane zazrak a je na serveru 16-20 lidi ale to je tak jednou za tejden....takze reklama u tebe mi moc nepomuze.:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...