Jump to content
  • 0

pomoc CO TO ZA ERROR


Guest ivan555555

Dotaz

Guest ivan555555

D:\Documents and Settings\Ivan\Plocha\drt1.pwn(27) : fatal error 100: cannot read from file: "apache"

 

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

1 Error.

 

co mam robyt pls

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Proč by měla být povolání to nejdůležitější ? Tak si udělej Freeroam mod, nebo DM nebo CW, nebo Stuntmod nebo Race. Proč zrovna RolePlay ?

 

 

Protože se mu zdá, že RP hraje hodně lidí ale neni to pravda.. cizíci (cizinci) hrajou samy stunty atd a navic proč neudělat All-In-One?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Proč by měla být povolání to nejdůležitější ? Tak si udělej Freeroam mod, nebo DM nebo CW, nebo Stuntmod nebo Race. Proč zrovna RolePlay ?

 

vtomto stebou suhlasim na 100000%% na RP chodia len Slovaci alebo cesi preto lebo ked tam mas napr. povolanie policajt a pride tam nejaky madar tak nebude chapat co to je radsej pojde na nejaky stunt mod kde ma u riti slovenske alebo ceske prikazy tam ma proste stunty staci ak napise /help a ma tam aj to co nechape proste s machom suhlasim

Link to comment
Share on other sites

  • 0
:d každej kopiruje mody ja se nejvice naučil když jsem delal mod uplně od prvník krůčků sice pomalu ale jistě ;). A hlavně vím že tam nemám to co chci a co nechci (chyby,atd) prostě vím že to je můj mod a že vím co tam mám a co tam chci to je 10x lepší Ivane
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Na jinym modu se nic nenaučíš. Začni celej mod od znova.

 

 

 

to je velmi tazke uz dajake veci wem ale newem povolania prikat to najhlavnejsie

 

čti si tutorialy tam máš povolani. Ted jsem udělal i TUT na spawny třeba k povolani stači to jen dat do modu. Ale radim ti začni od znova :d Je to mnohem lepší... sice ted ze začátku toho moc nevíš ale to se časem přiučíš. Jak říkam já sem se třeba učil z tutů

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...