Jump to content

Pawno editor


maic

Recommended Posts

Popis programu Pawno editor

Pawno Editor je program na vývoj módu do sa-mp (GTA San Andreas multiplayer). Obsahuje spoustu užitečných nástrojů, např. test módu, nebo panel vpravo, který ušetří spoustu práce.

 

Proč používat Pawno Editor?

Obsahuje editor syntaxe (zvýraznění), uživatel si nastaví barvu syntaxe podle jeho vkusu - Obsahuje záložky (možnost pracovat na více módů a incudů naráz) - Program má aktualizace zabudované v programu, stačí si stáhnout verzi 1.0 a pak jen aktualizovat bez dalších instalací - Velkou výhodou je i nástroj ,,Test módu", při jeho použití se mód vloží do serveru, přepíše se config, zapne server a připojí vás na něj - Program obsahuje také dost užitečný panel, který je umístěný vpravo, je v něm seznam příkazů , id pickupů, aut, skinů (id všech pickupů, aut, skinů i s obrázky)

 

Výrobce: Total Software (totalsoftware.tym.cz), Detrix (Detrix.net)

Licence: Freeware

Operační systém: Windows 98/2000/ME/NT/XP/Vista

 

Náhled: http://microupload.wz.cz/upload/editor.PNG" onclick="window.open(this.href);return false;

 

sosej.gifSosej(.cz) zde.

Link to comment
Share on other sites

Dalo nám práci hlavně nafotit obrázky pickupů, ale jak vidím nebylo to zbytečné. :) Děkujeme. Ještě jsme našli pár chyb, které jsme objevily při práci s editore. Bugy budou opraveny snad ještě dnes. Omlouváme se a děkujeme. :)

Link to comment
Share on other sites

jediný co se mi na tom snad líbí jsou ty skiny a auta v pravém slopuci,

 

co takhle třeba známé a užitečné funkce Najít, Přepsat nebo Přeskočit na určitý řádek.

 

Kompilátor ? Přišlo mi to, jako kdyby tam žádný nebyl. Do pwn kódu jsem napsal několik chyb, kompilátor odepsal : "Mód byl bez chyb zkompilován!" ale soubory *.amx či *.pwn nikde :roll: Dost věcí postrádám, není nad staré dobré pawno :)

Zkuste to ještě nějak vylepšit ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...