Jump to content

[Hledám] Textaře (Rap, Hip-Hop)


Guest Fiki

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych texty k songům a tak hledám nějakého textaře co by mi psal texty k písním který už jsou (hudba)...

 

tady je odkaz na písničky co už mám vytvořené:

http://bandzone.cz/fiki

 

pokud se někdo najde tak ICQ: 396365263

 

btw. hodnoťte i písničky :) a pokud se vám to líbí buďte fanouškem

 

:spam:

Link to comment
Share on other sites

hmm tak jak koukám tak asi doma nemáš mikrofon a nahráváte to na poprví protože podle mě se vůbec nesnažíš vyrovnat hlas tý písničce :lol::lol: a hop hip a rap jsou sračky kdyby jsi se radši dal na dance muziku to by ti šlo líp ;)

WOW a to jako v 12 letech děláš tohle jak tak vidím bejt tebou tak se do toho dám až ti bude 16 alespoň si uvědomíš za tich pár let co je rap a hip hop za kktinu :think:

Link to comment
Share on other sites

WOW a to jako v 12 letech děláš tohle jak tak vidím bejt tebou tak se do toho dám až ti bude 16 alespoň si uvědomíš za tich pár let co je rap a hip hop za kktinu :think:

nebo naopak :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Fiki nechci nic říka ale nemáš žádnou Flow ani Skills na to aby jsi dělal rap, ty písničky radši sundej z toho webu a nech si je u sebe, pak si vytrénuj Skills a Flow k beatům, můžeš taky kapke hlas vytrénovat a pak to zkus znovu, ale aby jsi to nenahrával ten text na poprvé ale několikrát a klidně i prostříhat atd. a hlavně to nenahrávej z mikrofónu co máš u pc to je pak nic sežeň si někde nahrávací studio tak zatím Fiki

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...