Jump to content

Jak vytvořit mod ?


Guest J4ZZ

Recommended Posts

Tak nejdříve bys mohl přestat spamovat a za druhý se učit z tutů co jsou tu na foru. A když ani z tutů neudeš umět a ani se nepokusíš tak si radši žádnej mod nedělej

Link to comment
Share on other sites

Když ani nevíš co je to search.php tak jak už se řeklo:

 

...když ani z tutů neudeš umět a ani se nepokusíš tak si radši žádnej mod nedělej

 

 

A jak já říkám dělat vlastní mod v tydle době (a server) je zbytečný... 8-)

Link to comment
Share on other sites

To je nejlepší, v tuhle chvíly má server každej druhej, i když se neumí ani přihlásit do administrace či nahrát mod.. a ještě se pokoušet dělat mod když ani neví jak převíst z pwn do amx anebo co je public. Nejlepší se vysrat na vše a jen hrát a radši nic neumět jinak tě budou furt otravovat ..

Link to comment
Share on other sites

hmm za 1.) by si musel vedět jak vypnout caps .. za 2.) musel by si vědět co je to pawno za 3.) for Jirkas je to Realna zeme ne Realny život

jo a kdyz tak tak sem to pojmenoval RZE aby se to odlisilo od realneho zivota :d

Link to comment
Share on other sites

hmm za 1.) by si musel vedět jak vypnout caps .. za 2.) musel by si vědět co je to pawno za 3.) for Jirkas je to Realna zeme ne Realny život

jo a kdyz tak tak sem to pojmenoval RZE aby se to odlisilo od realneho zivota :d

 

Co je mi po tom ja nemužu za to že tomu oni rikaj RZ .. a on chtěl RZ jako Realnou zemi .. ja nwm jak sis to pojmenoval ae mluvil jsem tim jazykem co mluvil ten (někdo) kdo chtěl ten mod už nwm kdo :lol:8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...