Jump to content

[AdminScript] CrystalAS


Guest NtCat7

Recommended Posts

Zdravím. Pripravujem nový adminscript s názvom CrystalAS. S prácou som začal iba dnes a možno neskôr večer vydám prvú verziu. Bude obsahovať:

- 10 admin levelov, možnosť jednoducho si nastaviť potrebný level na každý príkaz (bez potreby hrabať sa v kóde, všetko pokope na začiatku)

- Základné admin príkazy, ako ban, kick, mute, vytvorenie auta, crash hry a podobne, ale aj celkom nové zaujímavé veci

- Hráči budú mať priamu "linku" na admina, bude príkaz napr. /calladmin TEXT (alebo nejaký iný) a správa sa zobrazí hráčom; takisto príkaz pre hráčov na pripomienku/sťažnosť a pod., správy sa budú zapisovať do súboru CrystalAS/Názov.txt (názov sa tiež dá nastaviť), možnosť túto funkciu vypnúť

A mnoho ďalšieho. Dúfam, že sa mi podarí vytvoriť niečo poriadne. Dúfam, že sa tešíte, ak máte nejaký nápad, čo by som tam ešte mohol dať, len napíšte.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
taky delam jeden xDDD pro crazyhost ale nemam na nej cas..ted me napadlo trebas SetTimer("TisknixD",100, 1); public TisknixD() { print("Admin script tiskarna xDDD"); } :DDD

 

:lol: udelas v sa tiskarnu a do ni papir a kdyz das /vyjed tak stoho vyjede papir a zamizi :lol: a na chatu se ti zobrazi skusebna stranka admin tiskarny

Link to comment
Share on other sites

taky delam jeden xDDD pro crazyhost ale nemam na nej cas..ted me napadlo trebas SetTimer("TisknixD",100, 1); public TisknixD() { print("Admin script tiskarna xDDD"); } :DDD

 

:lol: udelas v sa tiskarnu a do ni papir a kdyz das /vyjed tak stoho vyjede papir a zamizi :lol: a na chatu se ti zobrazi skusebna stranka admin tiskarny

 

hehe :lol: to vyrobim, j? :d jestli se mi to nějak podaří

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...