Jump to content

chytrak jak dostanu VIP?


Guest N!X

Recommended Posts

pls jak bich dostal hodnost VIP staci povedat a udelam to pawno se ucim forum podporujem a ine pls povedz jak dik 8-)

 

Rofl ty si husty tak mas paru prispevkov, pawn ani poriadne neves, forum podporujes tak ze tu iba chodis a chces V.I.P.? :lol: To skor ja dostanem VIP ako ty :lol: (Myslim obrazne lebo viem ze ho nedostanem xD)

Link to comment
Share on other sites

Rofl ty si husty tak mas paru prispevkov, pawn ani poriadne neves, forum podporujes tak ze tu iba chodis a chces V.I.P.? :lol: To skor ja dostanem VIP ako ty :lol: (Myslim obrazne lebo viem ze ho nedostanem xD)

 

Ja sa len pytam mne je jedno ci dostanes V.I.P. ty alebo nwm kdo mne je to uplne jedno mozno o 1 nazbieram 2000 prispevkov a potom sa budeme mat o com rozpravat :d:lol:

Link to comment
Share on other sites

jezis to bol priklad ja po VIP nejak netuzim :) ked ty budes mat o 1 rok 2000 prispevkov tak ja budem mat o ten jeden rok 4500 prispevkov xD xD xD xD

Link to comment
Share on other sites

":1odqtlmc]jezis to bol priklad ja po VIP nejak netuzim :) ked ty budes mat o 1 rok 2000 prispevkov tak ja budem mat o ten jeden rok 4500 prispevkov xD xD xD xD

seš vymaštěnej ? :lol: ons se jen ptá, co musí udělat proto aby byl V.I.P. xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...