Jump to content

Sťažnosť na moderatorov pawno.cz


Guest Pongo

Recommended Posts

To by me zajimalo jaky 3 body a jestli to myslis jako vyhruzku nebo jako zadost? Jo omlouvam se tem ktery sem mima nadavkama nejak pohorsil. Ale je to obcas nutny.

myslíš, že jim je nějak platná tvoje omluva? :d

Link to comment
Share on other sites

Chcem sa stazovat ze mnohi ucastnici fora pawno.cz pouzivaju vulgarne vyrazy ktore su na fore pawno.cz zakazane cimz porusuju pravidla tochto fora. CjKing ma v podpise automaticky ban na meno Pongo a urazama vnom ze som kok*tko . Nech si to necha pre seba lebo to zacnem riesit sam a to 3 bodmi ktore mam pripravene 2 sa budu tykat jeho ak nepomozu tak fora !

 

 

A tys tu nikdy nenadaval (dřív) ... A taky mě docela štve tvůj styl písma furt Bold a color ... copak ti za to taky nadavam?...ne...trochu nechapu o čem je ten topic to ví každej že nadava... každej jednou nadava / nadavat bude / nadával! I ty...i já... takže moc sem nepochopil k čemu tento topic je kdyžtak mi to vysvětli ..

 

Your Sincelery

Mach37

Link to comment
Share on other sites

Je ktomu nech si to da prec bo ja sem daco dam a bude sa sem hambit aj nieco napisat a ak to nepomoze tak sem uz nikto nenapise preto ze uz mal byt davno zabanovani ! Spectatorovi nadavate on tu az tak zle nerobil ! a ja som sem nenadaval vis nekto mal moje heslo a trvalo mi kym som zistil ake somm tu mal ! Vis 50 % co som sem napisal som nebol ja ale daky kk* ! A preco by ti mal vadit moj styl pisma pretoze ho nemam ako papagaj taky isty ako vsetci ?

 

 

Jestli mluvíš pravdu že ti někdo hackl učet tak to sry...to pismo mi až tak nevadi...spectator > nerobil také zle?

 

Nadaval,spamoval,doublepost,caps lock...atd... vsadim se s tebou, že 75% procent ho tu taky nechtěla,10% neví o koho de,5% jsou jako ty: "Nerobil až také zle..."

 

Dot

Link to comment
Share on other sites

hele pongo momentalne proti tobe nic nemam..takze nic proti tobe...ale neposuzuj ostatni ale napred se podivej jak si se choval ty...a pis normalne prosim je to hrozny pismo a nic ti nedokazuje ze pises tucne s barvou mg

Link to comment
Share on other sites

už jsem se lek, že si na mě někdo stěžuje :d, ale kdyby měl někdo se mnou nějaké problémy ať mi klidně napíše :)

 

Takže můj názor je takový. Myslím si, jak už tady někdo říkal, že tu každý už někdy nadával a proto, i kdybych měl práva upravit mu podpis nebo ho zabanovat tak bych to asi neudělal, protože to bych musel zabanovat skoro celé forum :) . Vidím že už si ten dotyčný podpis změnil, takže mě opravte kdybych se mýlil o tom, že je to vyřešený :)

 

PS: pro ban / upravit podpis jdi za chytrákem

Link to comment
Share on other sites

A varvání můžeš ne? nebo zmněnu hodnosti na "Varování" ne? :d že bych se přihlásil... jj sry za ot...a jak řikal obzi> Jj ten font mi taky vadí tak trochu jak už sem psal..

Link to comment
Share on other sites

varování / změnu hodnosti dávat nemůžu :roll: , jedině chytrák

PS: to písmo vám vadit může, ale asi s tím nic neuděláte, není to zakázané :)

PS2: nevíte, proč mi každý kopíruje můj podpis "Každý má právo na svůj názor" ? To se vám ta pravda tak líbí ? :d JOKE

Link to comment
Share on other sites

Ok dakujem, že si to dal preč z podpisu . A freeWall nevedel som ze moderatori nemozu upravit profil :) Najedinom fore na ktore som mal prava bolo moje a to som bol hlavnmy administrator tak neviem :)

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":197nfvmx]varování / změnu hodnosti dávat nemůžu :roll: , jedině chytrák

PS: to písmo vám vadit může, ale asi s tím nic neuděláte, není to zakázané :)

PS2: nevíte, proč mi každý kopíruje můj podpis "Každý má právo na svůj názor" ? To se vám ta pravda tak líbí ? :d JOKE

 

 

Protože je to goood ;)

A platí to nejdřčiv sem tam měl"Quoted" ae to každej vi že je to tvoje :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...