Jump to content

Movie clan GTM


Patrony

Recommended Posts

Tuhle sobotu tedy 4.4. Mame dotoceni movie potrebuju co nejvic lidi. Cim vic tim efektivnejsi bude. Jednalo by se o nataceni asi na 1 - 2 hod.protoze pujde jen o par zaberu asi jen o 6. Hledam nejaky schopny klan se schopnym leaderem ktery by nam pomohl toto movie dotocit. Za tuto pomoc vam muzu nabidnout reklamu ve videu a na webu jakou si vyberete. Doufam ze se nekdo ozvete. Dik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1)nespamuj

2)si cheater bol som na vasim servri a vi set sa tam hrali s nejakym debilkom mali ste 2 speedhack a nesmrtelnost OMG lamy jak nic ale nech bez cheaterov bi admini neboli a komu budu davat bany?? :d len cheaterom :lol:

Link to comment
Share on other sites

1)nespamuj

2)si cheater bol som na vasim servri a vi set sa tam hrali s nejakym debilkom mali ste 2 speedhack a nesmrtelnost OMG lamy jak nic ale nech bez cheaterov bi admini neboli a komu budu davat bany?? :d len cheaterom

Ty malej 10 letej zmrde už začínáš srát. To seš takovej čurak že si pořád myslíš že sou cheaty jen na škodu? Važně? Navíc to nespamuj... :d ty něco říkej možná si už zapoměl ale včera si to psal do jinýho tématu... Takže važne ***** nechapu jak muže bejt někdo tak natvrdlej... Ja chapu že seš ještě moc malinkej na to abys to možná pochopil protože říkaš to samý co tví lamerský kámoši se kterejma hraješ.. ale tady nejseš v žádnym hráčskym klubu kde se baví o tom kdo je a kdo není cheater... Tohle forum není pro lamky jako seš ty a nikdo není zvědavej na TO že sem na SVYM modu na SVYM serveru lítal se speedhackem :d vážně takovej ubožák jako seš ty tady nemá co dělat pořád píčuješ že sem cheater... :d važne totalní demence jako bych ti s těma cheatama někdy něco dělal a že se sereš na MŮJ server je tvoje věc... Nechápu proč tam vůbec lezeš když je na webu že s náma může točit jen ten kdo Není aspon trochu lama, zato ty seš lama hodně. Znáš jen pár dementních serverů kde hrajou cheateři kteří tam kazej hru a ty to hned odvozuješ na nás... Vážne KO*OT :thumbdown: :thumbdown: :evil:

JO a cheaterům budou davat lamy to máš pravdu ale ja necheatuju na jinej serverech... jestli si to myslíš... a jestli chceš dšlat PAWN, budeš si muset taky jednou nainstalovat s0beit tak nepičuj

Link to comment
Share on other sites

N!X drž hubu LAMO..!! PaTrOnY cheater neni ty K0k0T3

sám si ***** co ho*no umí .. tak drž hubu a vem si do huby svojí mámu!

 

1) N!X je bu*na

2) N!X je K0k0T

3) N!X je ZmrD

4) N!X je Čurak a čurákem zůstane!

 

For Admin : omluvte ty výrazy a pod.. ale nedá se to je to deb*l od narození a jím i zůstane :d

 

N!X ten druhej jsem byl já..xD:D:D CHUDAKU..xD:D

Link to comment
Share on other sites

N!X drž hubu LAMO..!! PaTrOnY cheater neni ty K0k0T3

sám si ***** co ho*no umí .. tak drž hubu a vem si do huby svojí mámu!

 

1) N!X je bu*na

2) N!X je K0k0T

3) N!X je ZmrD

4) N!X je Čurak a čurákem zůstane!

 

For Admin : omluvte ty výrazy a pod.. ale nedá se to je to deb*l od narození a jím i zůstane :d

 

N!X ten druhej jsem byl já..xD:D:D CHUDAKU..xD:D

 

 

I když ses omluvil adminům tak i tak si porušil pravidla

1. Nadávání, urážení sem nepatří, to si řešte na icq.

 

Já vim ja taky občas nadavam ale ne tolik :lol:

Link to comment
Share on other sites

:-( když sem je porušil tak si půjdu kleknout na hrášek..:d

 

Mach37 no že bys nadáva jsem si tedy ještě nevšiml ..:-))

ale už jsem se skoro uklidnil..xD:D akorát nevím k čemu se ten vůl vtírá s tim co má pod tím to STOP DEMENCE když on sám je RETARD..xD:D

Link to comment
Share on other sites

Aaa bu*na je tady :clap: super..xD:D nechceš ty píčo radši zase vypadnout ..:d

No a co?? tohle je na Pawno.. tady nikoho nezajímá že mám cheaty tak mi nezávid když nevíš kde to stáhnout tak to máš těžký ty LAMO

Radši si di hrát tam kam patříš na piskoviště tady to není pro BUZNY a K0K0TY jako jsi ty!:-) :mrgreen: :mrgreen: :rap:

 

N!X -- k***t, bu*na, *****...atd..:-) xD

 

Nauč se pořádně psát ty blbe a pak piš děláš tu ostudu..

Link to comment
Share on other sites

aha mame tu aj dalsieho curakak a cheatera aveple lames

A ty ubožačku malej už to vzdej jedinej kdo je tady lama seš ty :d:d:d vážně jdi se vybrečet k mamince a neprud tady :lol::lol:

// jo to co máš v popisu to je proti takovejm jako seš ty :lol::lol: ja chapu že si to sam nepochopil jen ze mas propagaci proti sobě :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ještě k tomu ty debile máš chybu v tom profile ... nemá tam bejt ANTI-GTAMAN

ale ANTI - N!X-bu*na

 

:-) pak to bude správně a bez 100% chyby..xD:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...