Jump to content

ffredyk FS v2.9


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Muj FS :) Vyzkousel jsem si na nem hlavne zaklady pawna :). Nekomu se treba hodi ;). Je v nem zabudovane i spestreni hry (PlayGround a dale uz jen PG). FS je dodavan jeste s doplnujicim FS adminvill kde jsou objekty potrebne pro spravnou funkci PG. Ve verzi 3.0 uz bude config system takze si budete moct zapnout nebo vypnout PG nebo zmena uvitani pri prichodu na server. Stahujte, komentujte, navrhujte co dal ;)

 

http://uloz.to/1514564/ffredyk.amx Hlavni FS

http://uloz.to/1514563/adminvill.amx Doplnujici FS

 

PS: Vsechny prikazy vcetne verze jsou v /fcmds

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

to by bylo něco kdyby se to tu zavedlo jako na sa-mp foru, že když chceš vložit script musíš zveřejnit i pwn 

 

lol to by tích ludi preslo robyt FS xD kopiraci by prestali pridavat a ti co robia dajake poriadne scripty ti by ties prestali pridavat a lamaci by kopirovali

Link to comment
Share on other sites

ja nechapu proc se nekto poradne nenauci pawno a neudela si svoje, jenom by kopcili cidzi pawno a najviac sa asi kopci mtv2 a mt1, videl som na serveroch jak to tam je aj Pongo ma mod Crazy Town 3.2 tiez je to prerobene mt 1 :d

Link to comment
Share on other sites

Guest ShErRy [HeAd_Sh0t]
ja nechapu proc se nekto poradne nenauci pawno a neudela si svoje, jenom by kopcili cidzi pawno a najviac sa asi kopci mtv2 a mt1, videl som na serveroch jak to tam je aj Pongo ma mod Crazy Town 3.2 tiez je to prerobene mt 1 :d

no jj ja sa s pawnom učim asi 2 tizdne ... ale este som nekopčil ;)

Link to comment
Share on other sites

ja ked som prvy krat zacinal s pawnom kopcil som mt 1 robil som to asi tak tyzden ale zdalo sa mi to blbe bo som sa chcel naucit pawno a ne kopcit by som sa h*vno naucil, tak teraz delam moj prvy mod, snad sa naucim viacej ako viem :d

Link to comment
Share on other sites

Guest ShErRy [HeAd_Sh0t]

ja som skopčil jedine na začiatku registraciu :d ale ajt ak som ju potom vimazal a nemam tam nič skopčene .. a tu registraciu som tam mal asi hodinu preto som napisal že nekopčim

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Mno tenhle FS ti prida do modu par prikazu na port otevirani bran atd... Potom ti do mapy prida PG (PlayGround) kam se teleportujes prikazem /pg.... Jsou tam vytahy.. Jejichz prikazy najdes v /vytah nebo /vytahy (ted si nejsem jisty :wtf: :? ) A pokud umis hledat kousek na zapad od PG najdes jeste takovou mensi zonu, jejiz brna se otevira: /zup a zavira /zclose :);):lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...