Jump to content
  • 0

pomoc pls help


Guest gtaman

Dotaz

skusam len prerobit ALE NEUDE NA SERVERI ale ked sa dakto pripoji a da /register tak padne server a v putty mi da do mc lebo ja to spustam ze kliknem na samp02x lebo ekd dam /start.sh nejde tak enviem a mi da do mc a napise Segmentation fault pls poradte

Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

on ma server na pinpi ale stavalo sem i kdyz mi jeden nejmenovamy portal shazoval server na 01b kdyz ten program nechaly bezet tak sem ten server za boha nenahodil a psalo mi to prave tohle a pak uz sem musel jedine zmenit port ale spoustet ho pres start.sh neni 100% skus to klasicky screen mezernik mc a zapni

Link to comment
Share on other sites

  • 0

pipni neni tak hrozny jen to musite umet ovladat pres webovou administaci to umi kazdej d... ale pipni je zadarmo tak se nedivte ze je to tezsi taky to neni jen pro sa-mp servery ja to muzete postavit skoro cokoliv(muj nazor)

hele tak skus zmenit port mozna ti ten server nekdo hackuje a jestl ti to nepujde tak mas asi vadne exis nebo ti tam neco chybi doporucuju stahnout z maverickovych zdrojaku tam to funguje 100%

Link to comment
Share on other sites

  • 0

sry ale za to ze sem nekomu napsat maverickovu stranku mi daly na pawnoboxu ban a v pravidlech to nemely napsane tak nevys jestli se to tady muze?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Mizi_CZ":2w5lc8p9]já mám taky pipni ale jen na skoušení, a pouštěj to takto:

 

root

heslo

cd samp02X (enter)

screen (enter) (mezerník)

screen (enter)

./samp02Xsvr (enter)

 

a pokud ti to nejde skus restart na https://vserver.pipni.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; (neberte to jako reklamu jen jako help)

 

velmi to dakujem odkedy to amm ani raz mi nepadol serevr a stale je online

proste dakuejm

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Už to stejně zase try kret*ni zrušily takže je to jedno...

 

Kret*ni??? Dyť je to dobře, každej si všude dělá reklamu na svuj blbej pipni server s nějakym stáhlim módem!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To se pleteš ja si dělam reklamu na svuj server s vlastnim modem :lol: njn každej nechced platit bo nema veřejku jako ty...

 

Ja platit osobně nechci protože: Stejně by tam nikdo nechodil .. je velka konkurence třeba jako "MT2"... každej si to musi dat hned na server(ty lamky co nevědi ani, že pawno existuje nýbrž to co to je :d) ...zachvili to uvidite v mym podpisu :d

Navíc je mi 12 takže pro mě maximálně platí SMSka bo PayPal ...

 

Tak

 

Your sincelery

Mach37

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...