Jump to content

SA-MP webhosting (najlacnejsi v SK)


Guest [*LoNg*]LiFe

Recommended Posts

Guest [*LoNg*]LiFe

Cawte takze chcem vam predstavit samp server hosting verte ci neverte najlacnejsi v SK takze citajte:

50 slotov - 1e - viac ako 3 mesiace 0.90centov!!!

100 slotov - 1.70e - viac ako 3 mesiace 1.50e

200 slotov - 2.50e - viac ako 3 mesiace 2e

Takě nevahajte a napiste mi na e-mail [email protected]

Klady:

+ administracia!

+ ak máte zaujem o webhosting pri kupe serveru polovicne ceny webov!

Zápory:

On-line 8 aš 12 hodin denne (podla objednaných serverov)

Týždeň 15:00 do 22:00

Výkend 10:00 do 22:30 as 23:00

Link to comment
Share on other sites

Lukas nechci ti do toho kecat... Vim ... ten hosting web a samp je z tvyho PC...ale mohl bys si koupit PC novy a nechat to na starym puštěny den a den a třeba resetovat o pulnoci nebo naopak na novej pc to dat...jen názor jestli se ti nelibi je mi to jedno :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest ShockyCZE
zeknu ti jenom omg kto sa ta pital na nazor

Davwe nevim co tu meles za chujoviny, crazy host bezel od listopadu do unora, pak se posralo cpu, a jeden tyden to padalo, tak sme to museli vychytat. Ted bezi tyden a upe v pohode, reset nebude to ti garantuju, jdi si......

Link to comment
Share on other sites

Jn když mu to běží na vlastnim kompu ještě k tomu určitě na Woknech :lol:

 

Navíc si přečti čas kdy by tvuj server byl spuštěnej :d

 

A ještě k tomu má placenej webhosting a da ti subdomenu na no-ip.org :d predtim daval .tk lol...

Link to comment
Share on other sites

No,pipni.cz neni zase tak špatný, ja mam na něm server a jede mi bez vypadku 2 dny ale to bylo jen jednou ted aspoň 3x denně davam novou verzi modu takze mi to je jedno ale jinak to nepada :d:d

Link to comment
Share on other sites

No,pipni.cz neni zase tak špatný, ja mam na něm server a jede mi bez vypadku 2 dny ale to bylo jen jednou ted aspoň 3x denně davam novou verzi modu takze mi to je jedno ale jinak to nepada :d:d

No pipni je dobrej hosting:D TEDA POKUD NENI FREE :d , jinak je ale celkem drahej... :|

Link to comment
Share on other sites

platene pipni sice padaju menej ale su tam velke lagy a ak mate mod s velkym poctom objekotv tak vam to hocikedy spadne alebo sa nezobrazia setky objekty ja mam plateny ale cez bagocinu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

stejne je nejlepsi crazy host..ze 108mi ceskych serveru hostuje myslim 70 a stale maji bezkonkurencne nejnizssi pingy a cenu...a pady maji tez minimalne...ted uz jim to dlouho nespadlo a jede to dlouho v kuse...v nedavnu meli chvili problemi kvuli necemu ale pak to zas nahodily a od te doby nic vazneho...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...