Jump to content

Server s mojim modom


Mattsy

Recommended Posts

Nwm ci to nezmazete ale na 193.85.247.241:7800 je moj mod a FreSh ho vydava za svoj posielal som mu davnejsie .pwn no a uvadza ho ako svoj takze keby ste tam anhodou prisli tak mod nerobil on ale ja ak chcete kludne vam ukazem moje .pwn no len ICQ a neviete ako ten server nejak hacknut alebo co?dost mi to vadi :eh:

Link to comment
Share on other sites

jn měl sis tam dat "Tajný příkaz" o kterém se tu teď diskutuje

 

BTW: Hacknout jo? stahni spam bota a zaspamuj to.. =) to stači... hack asi nwm.... ale když ma linux...

Link to comment
Share on other sites

Ja znam Freshe celkem dost dobre a nerekl bych ze je to zlodej, posli mi pwn toho modu na skype(patrik_vodicka) a podivam se ci mluvis pravdu, pak bych ti mohl pomoct...

Link to comment
Share on other sites

lol Patrik :lol: .... on nemyslí mňa :lol: .... však to neni IP môjho serveru ... a ja som FreshSVK, nie fresh ... ten fresh to môže byť hocikto ... už som videl pár ľudí, čo mali nick že fresh ...

 

mód, na ktorom ja pracujem si neprivlastňujem a nevydávam za svoj, je tam normálne napísane by Andrew and FreshSVK :lol: ... jeho základ som pred polrokom dostal od Andrewa a odvtedy na ňom pracujem a je tam dosť veľa zmien a opravených chýb ... a on mi ho dal dobrovoľne, že si s ním môžem robiť čo chcem, viem ti dať na neho aj kontakt ak neveríš...

 

Takže neviem, kde je problém, ale tu určite neni reč o mne ....

Link to comment
Share on other sites

nwm kto si myslim byvaleho LorNN-a ale nedovolil som ti zmenit ze kto ho robil ***** a pytal si ty pwn nie je ece ekd si bol v klane tak drz **** ok?a nepowedal som ze mozes robit co chces :rap2: powedal som ze mi uprav posledny public aby to neSPAMovalo ta kco p****** k****?

 

BTW:sry za nadavky ale nsral ma :eh:

Link to comment
Share on other sites

Četli ste to co psal Red Beanie? za nadavky na forech .... basa :!: :!: :!:

 

piva :?: :lol:

 

 

Kazdopadne jestli si neděláš pr*** tak diky za varovani ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...