Jump to content

Reklama na fóru?


cniry

Recommended Posts

Jelikož CRY server není žádné žihadlo, chtlo by ho to trošku posílit. Jenže je tu jeden podstatný problém a to jsou finance. Všechny náklady na provoz stroje jdou z mojí kapsy a není to málo :geek:

Navíc by se měly potom spustit na stroji nějaké sampy pro fórum abyste si měli kde zkoušet svoje výtvory a to by už chtělo nějaký lepší výkon.

 

Napadlo nás s chytrákem zkusit dát na fórum a hostující weby (je to asi 7 domén s celkem asi 30weby) nějakou reklamu, která by nevadila, ale zároveň by něco vydělala (lidi by na ni klikali).

 

Moc se v takových věcech nevyznám, co si o tom myslíte vy? máte nějaký typ na reklamní systém, kde se dá vydělat na reklamně?

Případně vadila by vám na fóru reklama ve formě jednoho, nějakého banneru?

Díky za reakce a dobrou noc.

Link to comment
Share on other sites

Hele to ti radši pošlu 2 kila s reklamním systémem mám zkušenost přes paypal a vídělalop mi to 5 Kč/měs. V nejlepším případě.... Jediný co potřebuješ je mít návštěvnej web a pak nabízet reklamu za nějaký poplatek ale to je na dlouho... Kdyby ti každej kdo u tebe hostuje poslal 100 tak to nnení špatný ne? Nikomu to neubliží a ty zbohatněš :)

Link to comment
Share on other sites

jj mě by to taky nevadilo

 

P.S. Mach

Jelikož CRY server není žádné žihadlo, chtlo by ho to trošku posílit. Jenže je tu jeden podstatný problém a to jsou finance. Všechny náklady na provoz stroje jdou z mojí kapsy a není to málo :geek:

Navíc by se měly potom spustit na stroji nějaké sampy pro fórum abyste si měli kde zkoušet svoje výtvory a to by už chtělo nějaký lepší výkon.

 

Napadlo nás s chytrákem zkusit dát na fórum a hostující weby (je to asi 7 domén s celkem asi 30weby) nějakou reklamu, která by nevadila, ale zároveň by něco vydělala (lidi by na ni klikali).

Moc se v takových věcech nevyznám, co si o tom myslíte vy? máte nějaký typ na reklamní systém, kde se dá vydělat na reklamně?

Případně vadila by vám na fóru reklama ve formě jednoho, nějakého banneru?

Díky za reakce a dobrou noc.

Link to comment
Share on other sites

Daw3":jzwp2ygp]
njn jenže nepošle :lol:

Já ti klidně prachy pošlu ... Ale poslední dobou jsi nějakej divnej :wtf:

ja nejsem divnej ale vadi mi, ze mermomoci odpovidas uplne na vsechna temata na foru, i kdyz tam pises uplny offtopic. to pak někdo příjde a vidí že u všeho jsou poslední zprávy od tebe tak to je trošku divný, nezdá se ti? :lol:

Link to comment
Share on other sites

pro jednoho divny je pro druheho normalni. dlovem normalni stejne vyjadrujes jen to, ceho je vic. kdyz prijedes do ciny tak jsi pro cinany nenormalni prootze nemas sikme oci. srat na normalitu, ta je pro hlupaky. kazdy jsme jedinecny clovek a kdyz se snazime byt normalni, tak jdeme po vzoru nekoho jineho, stavame se kopiraky a uz to nejsme my.

 

posledni dobou jsem pretazeny, lidi toho po me chcou nemalo a pokud mozno hned a ve skole pisu pisemek jak nasrano tak se mi nediv ze nemam priliz pratelskou naladu ;)

Link to comment
Share on other sites

cniry taky tě chápu ach ty sladné prázdniny taky sme psali jako mourovatý jo a taky něco nabízí google dáš jim svůj bankvní ůčet a podle počtu reklam na tvé stránce od nich tak budou dávat penízky !!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...