Jump to content
  • 0

pomoc cw mod


mimo1188

Dotaz

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cawte nema niekto z vas CW mod jaki ma frost pro abo bosa abo kde sa da stiahnut

 

za 1, hledej . Za 2, stahnou se da na internetu ..to bys urcite nevedel staci HLEDAT a ne at mi ti pohledame :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hm...spatne hledas ..ja naspal cs mod amx a nasel sem ..jen ty nevis HLEDAT ..se podivas neni na prvni strance napsane cwmodpromimosaska.amx tak des sem

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sám si k***t ty kokso

 

 

A používej tlačítko "Upravit" OMFG!

 

//EDIT: Si to udělej ne když je to tak lehky a stači ti warp a počitadlo OMFG... a ještě něco k tomu jak ti Frenk poslal to Ban(playerid); seš fakt lol mimo ... no jo vlastně seš mimo :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Cawte nema niekto z vas CW mod jaki ma frost pro abo bosa abo kde sa da stiahnut

lol mi sme ted s frost meli cw xD dostali sme vyprask jak prase xD vubec sme nemeli sanci :d ae ten mod je fakt dobrej :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hm praveze uz nehram samp,ale mody stale obcas robim teraz som dokoncil mod ...

 

Ak mas na mysli mod TDM 3x30 Ze ak ta zabiju sa pripocita 1bod,zobrazi killist atd.. ak niekto da 30killov dole bude na liste 1:0 napriklad HOME vs. AWAY presne taky mod mam,warpy,menu na zbrane,VIP zonu,tg zonu

 

 

1.)Napis ci chces takyto mod

2.)Ak ano napis mi na icq 412-255-938

3.) Podmienky ...

 

Mod ma nazov GTA vs. AWAY

Ak chces som ochotny ti to premenovat cca10minut ptz je tam toho dost na prepisanie,ak budes cet poslem samozrejme AMX + pwn + dorobim ti prikazy ake budes cet+ked ces nahodim ti tam do pawna Nejaky prikazy s Exisu jelikoz neni dobre mat na Cwmode spusteni Exis prikazy maraton atd..

 

To vsetko ta nebude nic stat vlastne len nejaky maly level na servery :-) Ale mas aky ces nazov,tipy,prikazy hocico co si powies(samozrejme ak budem mat cas+budem to vediet zrealizovat...)

=====================================

 

Vsetko odomna...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

mas taky mod ?? plls bol by som velmi rad lebo ho uz zhanam druhy mesiac :-/ bolo by lepsie v pwn. ale ja zhanam taky mod ze skill [Klan] vs [away]

 

-- stř 12. kvě 2010 17:38:29 --

 

moje ICQ 623747180

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...