Jump to content

Upload XXX,ATD:D


Guest [*LoNg*]LiFe

Recommended Posts

do 50 MB ? 1 mb = 1024 kb ...to asi este nevis co ? :lol::lol:

 

Max. Velkost 1 súboru: 500000000kb.

Max. velkost vsetkych Suborov: 500000000000000kb.

Hehe už to opravil koukam =)

Link to comment
Share on other sites

lol jak se udělá že to uploadte jen nějaké typy sůborů já jsem dál do podmínky $obr_type=images/* a můžu uploadnout i txt pls helpne někdo :d jo a do 50 MB taky good kde si sehnal tak obr free hosting ???? nebo to je placený hosting a pak new doména ??? :d:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

mam to od acrosa ja som si to trosla prerobil pridal cas atd.. a freehosting :d mam v pc:D

 

Ps. frenkline predsa ti mali nechat ten ban...

Link to comment
Share on other sites

Když už se tady bavíte o těch doménách já už mám taky :-D ale doporučuju aby jste si taky koupili doménu na www.banan.cz na web4u.cz jsem platil za doménu 262,- a u bananu jí máte za 90,- je to výhodný tak honem než to zvednou... :d treame.cz je hezčí než ....tk :p

Link to comment
Share on other sites

Daw3":3sk5esvx]Když už se tady bavíte o těch doménách já už mám taky :-D ale doporučuju aby jste si taky koupili doménu na http://www.banan.cz" onclick="window.open(this.href);return false; na web4u.cz jsem platil za doménu 262,- a u bananu jí máte za 90,- je to výhodný tak honem než to zvednou... :d treame.cz je hezčí než ....tk :p

 

ale musis k tomu mit webhosting :lol:

mam to od acrosa ja som si to trosla prerobil pridal cas atd.. a freehosting :d mam v pc:D

 

Ps. frenkline predsa ti mali nechat ten ban...

 

ban muzes mit ty ..a ze sis predelal FREE UPLOADER ( phuploader ) to je tvuj problem...sam si neumis nic udelat totiz ;)

Link to comment
Share on other sites

Daw3":1w2fllgy]Když už se tady bavíte o těch doménách já už mám taky :-D ale doporučuju aby jste si taky koupili doménu na http://www.banan.cz" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; na web4u.cz jsem platil za doménu 262,- a u bananu jí máte za 90,- je to výhodný tak honem než to zvednou... :d treame.cz je hezčí než ....tk :p

 

ale musis k tomu mit webhosting :lol:

mam to od acrosa ja som si to trosla prerobil pridal cas atd.. a freehosting :d mam v pc:D

 

Ps. frenkline predsa ti mali nechat ten ban...

 

ban muzes mit ty ..a ze sis predelal FREE UPLOADER ( phuploader ) to je tvuj problem...sam si neumis nic udelat totiz ;)

Jn Lukáš na iCQ otravuje pořád :roll: A pokud je to i s hostingem tak to at si strčej zlatý sry.cz :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...