Jump to content

kamošovi nejde SA:MP


Guest StReeY [Dinti]

Recommended Posts

no caoute ja som ten zmienovany kamos a chcem sa opitat ze som to instaloval do ecka a potom znova do ddecka ale stale mi to ukazuje to iste a chcem sa opitat ze ci to moze bit koli tomu ze nemam to na dvd aj ked to mam craknute a ked som to mal minule islo mi to ale musel som mat DvD v DvD romkemoze to bit vtom ???

Link to comment
Share on other sites

cau tedle problem sem mel taky preinstalace nepomuze musite bud preinstalovat windows nebo si zalozit novej ucet na windowsu takhle sem to resil ja ze sem si zalozil new ucet

Link to comment
Share on other sites

Ta je ale konkrétní soubor gta_sa.exe s tím někdo musel čarovat... Rozhodně nepřeinstalovávej WiN ani nezakládej novej učet udělej to co jsem ti řekl a uvdíme.. Když tak si pak zkus odinstalovat ten visual basic bo co to tam máš a uvidíš co to udělá.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jj Visual Studio je svině ja ho nainstaloval se všim možnym a u každy druhy aplikace to napsalo alert i když ta aplikace jela normalně dal: "Bla bla bla Chcete program ladit bla bla bla" :-D

Link to comment
Share on other sites

Njn ja sem ho radši odinstaloval :-D a pak psal errory misto alertu :-D že nelze najit Visual 2008 tak sem se na to vysral stejně sem měl posrany PC tak sem to reinstnul a bylo vymalovano ted tu nemamcely Visual Studio jen Visual C# a jede to v phoodě žadny alerty atd...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...