Jump to content

Můj TUT na pb.net o C# se jim "pačil" ;)


癌癌癌

Recommended Posts

Takže nudil jsem se tak sem na pb.net viděl kategorii C# byla prazdna tak sem jim tam něco nandal pro ty z Vás kteří maj ban a nechce se jim tam lizt přes proxy tu maj screen :d

Pokud toto berete jako spam prosím smažte to...Děkuji

skvelejtutcintpacisaszk6.th.jpg

 

//EDIT po 1minutě mi to nedalo a změnil sem text:

SMAZANO PROTOŽE SE VÁM TUT NEPÁČIL :'(

 

//EDIT2 Dobrou noc...Daw3 tak co dočkal ses chytraka? :)

Link to comment
Share on other sites

njn nakonec PS: ráno sem se kouk a HomerJay napsal: PŘESUNUTO: Tut "int" nebo nějak nwmjak už nechci tam zaslizt :-) a obsah byl že je to na pohřebišti a odkaz a ten nefungoval :-D taakže se to "PÁČÍ"

Link to comment
Share on other sites

Nj ale existuje proxy frenku... kdybych chtěl zaspamuju jim to tam znova.. ae já nechci... Jsou tam i chytří lídé ale svou chtrost buď neumí využít nebo ze sebe dělaj blbce

Link to comment
Share on other sites

Prostě je to mr*ník co oni tam předváděj... A chci jeden týden vidět jiný topici než o PB oni nás tam taky neřeš jako mi tady je tak se uklidněte a každej si o nich myslete svoje... Názory si můžete předat na iCQ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

dawe kam se podělo to že když jsi nasraný u tematu tak lock ?? :d:lol::lol: :rap2: jo a včera jsem tam vlezl přez proxy a takové kootiny co tam byly tam jeden nakreslý fixama tři písmena a hned kritika :d kokoti mno ale lock lock :spam: :spam: :spam:

Link to comment
Share on other sites

dawe kam se podělo to že když jsi nasraný u tematu tak lock ?? :d:lol::lol: :rap2: jo a včera jsem tam vlezl přez proxy a takové kootiny co tam byly tam jeden nakreslý fixama tři písmena a hned kritika :d kokoti mno ale lock lock :spam: :spam: :spam:

To enní tím že jsem naštvanej... Neim proč LOCk... Zbytečný...

Link to comment
Share on other sites

Totiž toto téma je také zbytečný... :) Nehcápu k čemu nám je... :) A taky nechápu proč tu msuíme řešit pawnobox... Jen tak jsem se ptal Homera jestli nás tam taky řešej a on říkal že o pawnu.cz tam nepadl ani jeden topic... tak proč mi musíme furt buznit a SPamovat forum nějakým pawnoboxe... nic si z nich nedělejte a taky si jich nevšímjete... ;) Jsou nám přece volný ne..? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...