Jump to content

Mt2 - @neb Co tu stojíš pickupe?


癌癌癌

Recommended Posts

Zkuste si upravit MT2 a přidat si tam přika zna warpnuti na souradky:

161.4937,-79.8841,1.5781

Lamky:

SetPlayerPos(playerid, 161.4937, -79.8841, 1.5781)

 

 

je to pickup kterej tam jen stoji a čumi a je k ničemu :d...teda aspon podle toho co si myslim :d ve hře to nic nedela když na něj stoupnete ale nwm třeba k něčemu je nechce se mi hrabat v tom :d naše lsem to když sem jezdil křížem krážem mapou...

 

nebo misto warpu tam dojedte je to takova ta mala viska jak vas to tam portne když date v exisu /goto 2 třeba a ten hrač neni spawnlej tak kousek odtamtaď xD

 

A teď končim zapinam BSPlayer načitam soubor Simpsons.20x03.avi a naschle ;) čaw zejtra

Link to comment
Share on other sites

OMG Tak ja ti to vysvětlim jo?

 

byl sem na serveru klanu [TRF] tam sem zasutpce hl.admina a byl tam jeden člověk co nebyl spawnutej on nic nepsal tak sem se k nemu portl a samozřejmě pak sem zjsitil že neni spawnlej tak sem dal /ecar 424 f f (:d) a jel sem v ty maly vesnici sem jel a nejdnou tam byl pickup vystoupil sem a zašel na něj a nic se nedělo řek sem si uložim si suřadky a dam je na pawno.cz stači??

OMG ja nemam čity nikdy mě nenazyvej "čiterem"!!!

Link to comment
Share on other sites

Daw3":3u25z5h9]Tak jsem tě nidky nenazval :) jen když člověk není spawnlej tak je ve vdzuchu ne? A myslel jsem že když padáš dolu tak... :)

tak??? no přece spadnu a sebere mi to jen par HP vyzkoušej si to někdy s exisem ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...