Jump to content

Rodina


Red beanie

Recommended Posts

caw dostal jsem nápad že dva ve hře se chtějí kamarádit nebo se dokonce mají rádi :d tak se ve hře vezmou a v logu se jim zapíše manželství a tuíš budou mít nárok třeba se k té osobě teleportovat,mít rodiný ůčet,když někdo zabije přítele/přítelkyni může manžel/manželka zabít vraha :d a podobné :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

caw dostal jsem nápad že dva ve hře se chtějí kamarádit nebo se dokonce mají rádi :d tak se ve hře vezmou a v logu se jim zapíše manželství a tuíš budou mít nárok třeba se k té osobě teleportovat,mít rodiný ůčet,když někdo zabije přítele/přítelkyni může manžel/manželka zabít vraha :d a podobné :d

 

znie to haluzne len ako to urobit? neviem ci by to niekto z forka vedel xD

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":9jcd6aj4]rofl další :d

 

vydíš

 

Free, ty jsi jak kontrolka. Někdo něco napíše špatně a ty se hned rožneš a nahlásíš error... :d Ale je to správné, tady málokoho gramatika zajímá. :d

Link to comment
Share on other sites

vym z vlastní zkušenosti :d :d :rap2: a já bych věděl jak to urobit jen bych si to musel trošku připomenou a par věcí zkopčit abych se vrátil do formy už asi půl roku nepawnim :d :rap2: je to jednoduché v pickupu bude menu v m,enu vdát se tam napíšeš id hráče a tomu mak odešle send jestli se chce vdat nebo napíše třeba /y a zapíše se jim to do logu přidá se jim určitá hodnota a je to jen ty hodnoty aby se načítala vždy jen ta která je volná aby to pak už mělo ten pravý smysl !!! toto by zabralo nanejvíš 1 až 2 hodinky pro zkušeného pawnera nic těžkého a zároveň zábavného :d :rap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...