Jump to content

FrEnkLiN Konči s pawnem


Daffy

Recommended Posts

Tímto bych chtěl říct, že oficálně končím s tímto forem a s pawnem ...necham si ho sice v pc kdybych se nudil nebo někdo potřeboval pomoct, ale na foru končim, nebavi me posloiuchat vseljake nadavky apod i od novacku i normalnich ktery nadavaj ale ho*no umi..Mejte se a doufam ze tu nepribidou dalsi tupci :lol:8-)8-) pa ;)

Link to comment
Share on other sites

Daw3":21405m6o]OMFG nechápu to... Všichni končej s pawnem... No tak to vypadá že za chvíli tady budeme sami...

 

Toto je muj posledni prispevek na foru ...Jestli odejde chytrak a freewall..potom ty tak tady budou ucit novacky zacatecnici :lol:

Link to comment
Share on other sites

já du taky :rap2: :lol: lol toto je fakt už demence já když se nudim tak du sem kecat s pawno jsem zkončil jak dávno a nejsem ochotný už někoho učit pawno ale sem chodim pořád ale bohužel sekce help a návody mě už nezajímají :d:p

Link to comment
Share on other sites

Já už taky asik taky před 2 týdnama odešel a už se nevrátim k pawnu ani k SA:MP, protože teď pařím GTA IV ;) a jeste se aj ucim pokrocilejsi PHP pac zaklady uz davno umim tak sem se rozhodl prejit k tezsim vecim ;) doufam ze se vam tu dobre povede i kdyz toto forum budu jeste navstevovat i kdyz ne moc, ae i tak diky vsem a vsem zdaaaaar

Link to comment
Share on other sites

Tímto bych chtěl říct, že oficálně končím s tímto forem a s pawnem ...necham si ho sice v pc kdybych se nudil nebo někdo potřeboval pomoct, ale na foru končim, nebavi me posloiuchat vseljake nadavky apod i od novacku i normalnich ktery nadavaj ale ho*no umi..Mejte se a doufam ze tu nepribidou dalsi tupci :lol:8-)8-) pa ;)

 

 

Njn...nadavani pawnerum od lamek (jako jsem ja) je docela dost trapny ...

 

 

SBOHEM..

Link to comment
Share on other sites

lol kdybych měl zkonči fkt se vším kde mi nadvájí no takže zkončím s policajtama ,rodičema ,učitelema ,parkour ,sa-mp ,cs 1.6 ,pawno.cz ,počítač ,lidi,prodavačka v supermarketu(v bille my řekla "to to mám vzít všechno na co tu máte ty přepážky?a já koukám že tu nějaký jsou aha voni jsou ty přepážky neviditelný tak to jo a dělal jsem že jsem si tam tu přepážku dal :D") a další :d z čim bych zkoncoval kdybymi všude nadávaly atd

Link to comment
Share on other sites

Já taky zůstávám. Sice nemám takovou slávu, jako Frenk, ale zkušenosti jsou srovnatelné. :d:p

Moje nevýhoda: Nemám čas se foru věnovat... Např. Free ho asi má, ptz je aktivní prakticky co 5 minut, pomalu i ve 3 ráno. :d Totéž platí o Daw3ovi, ale můj případ to není -> ICQ 393-064-149 -> spamery a demenci dávám do ignore :p;)

Link to comment
Share on other sites

vÍŠ CO JÁ TADY MÁM KAMARÁDY (SNAD :d) [sry za caps] a byví mě to tady prostě to je jedninej důvod proč chodim na pc mě to tam jinak nebavilo... co bych mě dělat hrát GTA nebo CS to bych se pos*al dělám stránky a jsem na pawnu.cz a tak to pujde dokud se toto forum nepřetíží našemi příspěvky :d nebo dokud ho někdo nevymaže :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...