Jump to content

Jaké mám PC??


Red beanie

Recommended Posts

ca lidi chci se zeptat na jednu věc mam pc ale nevím jestli je dobre nebo špatné jelikož kdybych měl ram tak na tom podle internetových testeru rozběhám i GTA IV tak vám řeknu kofiguraci a řekněte jestli jo nebo ne ??

CPU:AMD Sempron 2800+ 2,00 GHZ

GPU:ASUS ,512MB DDR3 ,Nvidia GeForce 6600 GT

RAM:512 MB

OS:Windows XP Profesional SP3

a ještě jeda věc kámoš má slabší pc než já a naběhne mu mnohem rychleji a to já mám mnohem mín věci na ploše a taky mám rychlejší HDD a čistil jsem programy po spuštění tak nevím čím to je??jestli základní deskou nebo Grafickou kartou nevím ale bios naběhnou rychle ale pak windows nabíhá asi 1,30 Min a to bios startuje asi 5 vteřin pls poradte :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no celkom dobre,ale pochybujem,ze ti tam pojde GTA IV a NFS Undercover a novsie hry....tu ramku by si mohol vylepsit na 2 gb,neskoji to ani 1000 sk a ta graficka Nvidia je troska slaba ,ale na GTA postaci ;)

Link to comment
Share on other sites

Mno tak RAM podle mě není problém t je levná věc... Horší to bude s tím ostatním.. Ale neim no podle mě by jsi to mohl rozběhnout ale tu RAM tak na ty 2GB :ugeek:

Link to comment
Share on other sites

řčikaj sestavu já mám asi 3 nebo 4 roky starý PC tak se nevytahuj a grafárnu mám starou ted to bud 4 roky a byla v roce 05 prohlášena jako nejlepší z Geforce sady ale co :d :rap2: :rap2: :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Ja se tky nevytahuju :d

 

 

1024MB Ram

1.2ghz procesor

 

(ted Disky)

Oddíly:

C: (NTFS) 76316 MB (5349 MB volných)

D: (NTFS) 305242 MB (7099 MB volných)

E: (NTFS) 194474 MB (3561 MB volných)

G: (NTFS) 18308 MB (2612 MB volných)

Kap.celkem 580.4 GB (18.2 GB volných)

(toto jsou pouze Windows oddíli)

(problémy a doporučení u disků:)

 

Problémy a doporučení:

Problém Na mechanice C: je již jen 7% volných.

Problém Na mechanice D: je již jen 2% volných.

Problém Na mechanice E: je již jen 2% volných.

:d

Grafická karta: nVIDIA GeForce2 MX/MX400 - nwm jistě jestli je to ono (v everestu to bylo pod GPU: Velikost paměti 64 MB )

 

Monitor

Rozlišení 1680 x 1050

Barevná hloubka 16 bit

Vertikální obnovovací kmitočet 60 Hz

 

A PC mam ručně sestaveny a tři čtvrtě hardwaru je od SiS :)

 

EDIT: // tu paměť sem vlastně asi snížil v BIOSu pokud je to to "Video něco xD v biosu neco jako VGA a btw ja tam mužu dat i 4MB :d)

Link to comment
Share on other sites

ale jo základku gigabyte s socket AM2+ na něj procesor AMD Athlon 4 jádro s frekvencí 3600 Mhz a výkonem 3.6 Ghz pak na něj 4 GB ram pak Grafiku na PCIe x16 a asi to Bude ATI Radeon 4880 X pak zdroj 500 W a HDD 300 GB :d

Link to comment
Share on other sites

Intel pentium 4.5 3.06 Ghz jedno jadro

1024 RAM

Nvidia geForce 7300 GS 512 Mb

Ale gta4 mi stejne nejde.Ikdyz ho spustim tak je tam vsechny cerny,nevykresluje se okoly,textury na ho*no,jedu po silnici -zadna neni videt a strasnd se to seka...myslite ze by pomohla jeste jedna gb ram? Aby mi slo gta4 aspon na nejmensi detaily? Nwm mno xD dik za odpoved

Link to comment
Share on other sites

Trick ta RAMka podle mě určitě doporučeny naroky na RAM jsou 2GB ... ja to ani nemusim zkoušet nebo kupovat nebo stahovat však jste nahoře viděli co to mam za PC :d

 

// EDIT: a myslim že trochu grafarnu...ale nwm ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...