Jump to content

Klan Mr_


Guest Trix

Recommended Posts

:rap2: ahoj,čuz,zdár... 8-)

Dovolte mi,abych vám představil náš klan Mr_,je nás asi okolo 30,ale neustále se přihlašují další a další...Takže neváhejte a i vy! :rap: se přidejdejte a dejde mějte před svým nickem to hrdé Mr_ stačí jen umět trochu v pawnu... :wtf: naše domovská stránka je http://www.trix-team.nazory.eu ICQ na které se hlásí nové členové je: 313-038-043

Link to comment
Share on other sites

FrEnkLiN":38q9a59o]he :lol: urcite ma v planu nekoho odsud nalakat do jeho clanu at jim pomuze s modem..oni mu to slouhnou z clanu ho vyhodi a to je vse :lol::lol: a vsichni budou dokonali pawneri :lol:
Dobrý príbeh :d ako z rozprávky :d :D o troch pawneroch
Link to comment
Share on other sites

Víte co říká vždycky cheatrák? Ani on sám neumí pawno... Tak tady nepovídej že všech 3o umáí pawno. btw čím víc lidí v klanu tím hůř to že budou plný servery Mr_ neznamená že jr to dobrej klan Klanu jsou stavěny především na CW a ty se musej promýšlet 8 lidí v klanu stačí ptž CW se většinou hrajou 5on5 takže každej musí znát taktiku apod.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
FreeWall"]všichni 30 umí pawno ? to ale potom asi takhle :

si lama?náhodou já umím v pawnu myslím si,že docela slušně ;) bych chtěl vidět jestli umíš alespoň define barvy...také lamy su nej hrají si na pawnery a přitom neumí ani TextDraw ;) :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Daw3":25i7mjho]T že tam je jeden (dobrej) pawner neznamená že to umíte všichni... Ukaž co jsi vytvořil...? ty umíš taky pawno..?

 

 

Aha...dobře ok...promiň já tady ještě moc neumím....enjoy ;)

Link to comment
Share on other sites

já tu totiš moc nechodím...spíš kutím pawno...ale sem tam sem zajduu :d

 

Ale jinak jo...umím pawno momentálně si dělám do módu nemovitosti až bude mód celý zveřejním hotak zatím...ENJOY :rap2:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Daw3":22elmrp3]HELE nespamuj a přečti si muj podpis!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

drž radši tlamu!cely ten váš kktský hosting je na k***t mam u vas server a porad ho vypinate lamy!!!!!!!!! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

ROFL ty u nás máš server???? :-D ROFL.... Já nemám serverhosting.. a pokud se jedná o WebHosting tak to neříkej mě ale CN!RYMU a ještě sprostějš to asi nejde co!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...