Jump to content

GTA IV free download


Red beanie

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A malá zajímavost : Hra stále odolává prolomením !

Nebojte se o prolomení naší ochrany, myslíte si, že jsme zaplatili 200 000$ pro Vás, abyste hráli naší hru(GTA IV) zadarmo? Promyslete to 2x !! věřte nebo ne, tuhle hru neobejdete, udělali jsme všechno proto, abyste přestali hrát naše hry zadarmo. Vaše Rockstar Games

 

 

Je to na gta.cz no nwm ale urcite s tim neco udelali abyste to nemohli hrat stazene no nwm , uvidite sami az to stahnete :think:

 

mno ja uz mam stazeno 60% jestli mi se mi to stahne a nezablokuje komp tak vam sem napisu

Link to comment
Share on other sites

Jn kupovat je to zbytecny nedal bych za to ty prachy protoze Razor1911 to heckne a uvidite ze za chvili ochrana od Rockstar bude prolomena... Dejte te piratum chvili cas a uvidite za par tydnu .... :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

Guest robinzon66

Takže stiahol som si GTA IV cez torrent a moje prvé dojmy sú:Crackovanie troska zlozitejsie,Vysoká ochrana proti crackom.JA som hladal cracky na jednom nemenovanom fore a tam som nasiel aspon 40 crackov,ale z toho trištvrte bolo FAKE!

A našťastie už som našiel správny crack,ale ma aj chybycku:Nedá sa nastaviť kvalita Textur a vykreslovania.Mno mne to tahalo 284 kb/sec a stiahlo mi to za 18 hodín a 34 minút.Dufam,ze RELOADED alebo RAZOR vydaju 100% funkčný crack

Link to comment
Share on other sites

poslete mi nekdo GTA IV LAUNCHER ? ja si stahnul fake crack a pak sem nasel navod na offline registraci a melo by mi jit hrat poslete mi nekdo sposteci slozku ke gta iv ?? pls pls pls

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...