Jump to content

GTA IV free download


Red beanie

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest robinzon66

Teraz stahujem GTA IV ale CloneDVD a to znamena,ze este neni crack.Stahujem to z jednej madarskej stranky.Je tam neobmedzeny download a rychle stahovanie.AK by niekto mal zaujem o tie LINKY tam hodim sem alebo poslem v SZ

Link to comment
Share on other sites

GTA IV

 

Podla mna najlepsie GTA co kedy bolo a len dufam ze mi to pojde.Uz kamos mi poslal link na Rapidshare a NETupload alebo nieco take.takze aj ja sa pustim na stahovanie a za 2 tyzdne(ked to stiahnem s mojim netom xD)sa uvidi. :rap2:

Link to comment
Share on other sites

uz to tez stahuju :d no 13 Gb to bude na dlouho.....a ted nevim kdo to psal ale taky sem stahl cod 5 a melo to jen tech 7,5.....no gta 4 crashne samp,ae teprv az nekdo udela crack a dedikovane servery :d....ciste jen muj nazor

Link to comment
Share on other sites

Ježiš vy ste jak malí přes torrenty stahovat radši si skrijt ip nebo změnte jinak vAm bloknou net gta IV je chráněná jako ku*va autorským právem takže radim vam to koupit stojí 900,-Kč :shock: jestli ted takhle čumíte je to pravda mě má přijít o vánocích.

Link to comment
Share on other sites

Ta mozno si vela pretahal na nete ?? ne??? a to ti normalne na fakture prislo ci kuklaci ti nabehli domou ?

//edit

ja to radsej dam dakomu stiahnut mu za to dam 300SK a maaaaaaaaaaam a kebni daco ma on problem 8-)

Link to comment
Share on other sites

lol ke mě by nepřišli mám vesnici velkou jako náměrtí karlovo a stejně se tam dovozce pizzy nmůže zorientovat a ten kdo to nezná ani neví kde je málkov a musí se ptát v berouně a kdy jsem si objednal díli na rc auto tak byly líný hledat málkov u berouna na mapě tak to poslali na starou adresu kde jsem dřív bydlel

Link to comment
Share on other sites

podívejter se kde bydlím a kam by až museli doject :d

http://maps.google.cz/?utm_campaign=cs&utm_medium=ha&utm_source=cs-ha-emea-cz-bk-gm&utm_term=google%20mapy'>http://maps.google.cz/?utm_campaign=cs&utm_medium=ha&utm_source=cs-ha-emea-cz-bk-gm&utm_term=google%20mapy

 

a tady jezdíme freestyle :d http://maps.google.cz/?utm_campaign=cs&utm_medium=ha&utm_source=cs-ha-emea-cz-bk-gm&utm_term=google%20mapy

Link to comment
Share on other sites

ALe hov*** nebudou vas hledat to znamena teda ze mi chces naruto rict ze pulka sveta bude mit pokutu protoze dcla dost lidi si to stahne z torrentu hmm to teda Rockstar zbohatnou :d

Link to comment
Share on other sites

omg to je totalni picovina aby te za to pokutovali.....mozna je to chranene autorskymi pravy ae pochybuju ze kazdy dostane pokutu kdo to stahl.....to by museli pokutovat sakra hodne lidi a rockstar by byla asi nejbohatsi firma na svete....pochybuju ze prijde naka pokuta :think:

Link to comment
Share on other sites

A malá zajímavost : Hra stále odolává prolomením !

Nebojte se o prolomení naší ochrany, myslíte si, že jsme zaplatili 200 000$ pro Vás, abyste hráli naší hru(GTA IV) zadarmo? Promyslete to 2x !! věřte nebo ne, tuhle hru neobejdete, udělali jsme všechno proto, abyste přestali hrát naše hry zadarmo. Vaše Rockstar Games

 

 

Je to na gta.cz no nwm ale urcite s tim neco udelali abyste to nemohli hrat stazene no nwm , uvidite sami az to stahnete :think:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...