Jump to content

lukas1169 ------>ban nebo ----->podmínka (navrh)


Guest [*LoNg*]LiFe

Recommended Posts

jdite dopici s tutim ste lamy nebo co spíš kreténi ne když chcete ban nebo podminku řekněte rovnou chytrakovi dpc stejnak vam nic nedá.

Tůto není pawnobox kkt vyjebaný takže s tima bananama a varingama jděte dpc ku*va když někomu chete dát ban tak stejnak ho vam chtrák nedá.Když chcete dát někomu ban napište rovnou jemu ne do fóra kokoti Tečka.......

tato správa neplatí pro moderátori a adminy.
Není to strachem ale resepktem k oboum.Chytrák a Freewall umí pawno narozdíl odváz.(Nesrovnávejte je se mnou já vim že pawno taky moc neumim.:!?:.)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jdite dopici s tutim ste lamy nebo co spíš kreténi ne když chcete ban nebo podminku řekněte rovnou chytrakovi dpc stejnak vam nic nedá.

Tůto není pawnobox kkt vyjebaný takže s tima bananama a varingama jděte dpc ku*va když někomu chete dát ban tak stejnak ho vam chtrák nedá.Když chcete dát někomu ban napište rovnou jemu ne do fóra kokoti Tečka.......

tato správa neplatí pro moderátori a adminy.
Není to strachem ale resepktem k oboum.Chytrák a Freewall umí pawno narozdíl odváz.(Nesrovnávejte je se mnou já vim že pawno taky moc neumim.:!?:.)

toto je sice stara tema,ale pekna ironia naruto kukni sa na 1 bod co mas v podpise :d

Link to comment
Share on other sites

Do toho vůbec chytraka neplette on ten ban klidně dá ale musí vědět že většina souhlasí a musí být na 1oo% přesvědčen o jeho vině. Naruto si to ted jenom podtrhl takže já bych se s ním prostě nes*al

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Create New...