Jump to content

cs 1.6 padá a nejde se připojit


Red beanie

Recommended Posts

caw lidi chci si yahrát cs 1.6 s td modem kde sou ybraně zdarma a je jen na hedky našel jsem jeden takouvý ale tam mám ban za to že mám skill a nadávání adminům ze sou to picusou a ještě jeden ale na ten se chci připojit ale nejde to vyberu si vždy za koho chci hrát ale pak hra celá zpadne nevíte proč server je tento 88.80.116.89:27015

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chyba ve hře dělalo mi to taky u některejch serverů

Pokud nonsteam tak chyba v patchi popř. špatna verze patche

 

A je to zajimavy jednou dvoum kamošum nefungoval Chat vždy to napsalo misto zpravy error a měli uplně do tečky stejnej patch jako ja...

(Oni mi ho pravě poslali a mě to fachalo -- v19)

Link to comment
Share on other sites

Ted spamuješ ty :d já se snažím reagovat rychle a spam se na tomto foru hodně zneužíva (myslím to slovo) zapomínate co slovo spam znamená SPAM = nežádoucí pošta v našem případě příspěvek... A nežádoucí příspěvky jsou např

Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM! Bla SPAM!

 

Nebo třeba

www.pawno.cz je nej www.pawno.cz je nej

;)

 

:rap:

 

Link to comment
Share on other sites

No tak vidíš...

btw na cs je new patch na kterým se začnou povinně hrát CWéčka a celej nonsteam se přesune na tento new patch an kterým můžou hrát steamáci ze nonstemákama ... :) NaSAMP by mohli vymyslet taky STEAM a NONSTEAM :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...