Jump to content
  • 0

pomoc Help me pls...


Miny24

Dotaz

  • Answers 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

No vidíš.... Já už na pwn nemám moc čas...Ale na to jsčem zapomělv :d kdybych to měl v modu určitě bych si to udělal správně to mu věř... :):d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Custe heledte chci aby se kazdemu ukladal skin s kterym ukocil predeslou hru a zbrane nwm jak to udelat povolani penize banky atd se mi uklada ale tohle bych potreboval k tomu hledal jsem tu na to helpy ale nic moc sem nenasel a jeste neco kdyz chci k nejakymu pickupu udelat nejakou zpravu : Treba hrac pride do banky vstoupi do pickupu zeleny dolar a aby mu to odeslalo zpravu /ulozit /stav /vybrat atd vite co myslim jako ja to umim akorat kdyz si to k tomu udelam tak mi to hazi erory nwm proc poradite nekdo.... :eh::wave::wave::wave::wave:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

disconnect

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("Skin",GetPlayerSkin(playerid));

login

SetPlayerSkin(playerid,dUserINT(PlayerName(playerid)).("skin");

 

 

new zbran[2];

new naboj[2];

 

GetPlayerWeaponData(playerid,1,zbran[0],naboj[0]);

GetPlayerWeaponData(playerid,2,zbran[1],naboj[1]);

GetPlayerWeaponData(playerid,3,zbran[2],naboj[2]);

 

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("zbran1",zbran[0]);

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("naboj1",naboj[0]);

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("zbran2",zbran[1]);

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("naboj2",naboj[1]);

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("zbran3",zbran[2]);

dUserSetINT(PlayerName(playerid)).("naboj3",naboj[2]);

 

nejak takto bych to udelal ..ukladani zbrani sem teda jeste ani nedelal ..:d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [*LoNg*]LiFe

odeslalo zpravu /ulozit /stav /vybrat atd

 

new pickup;

 

ongamemode...

pickup = CreatePickup(id pickupu,1,súradky);

 

pickuppickup...

if (pickupid == pickup)

{

SendClientMessage(playerid, COLOR_****,"dopln si text");

}

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [*LoNg*]LiFe

ti si buzik vymlety fas a este ktomu aj slepi picus

 

jeste neco kdyz chci k nejakymu pickupu udelat nejakou zpravu : Treba hrac pride do banky vstoupi do pickupu zeleny dolar a aby mu to odeslalo zpravu /ulozit /stav /vybrat atd vite co myslim jako ja to umim akorat kdyz si to k tomu udelam tak mi to hazi erory nwm proc poradite nekdo..

..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [*LoNg*]LiFe

tty vole ja ti este poradim a ty tu ondi a ty frenkline ti sa zabud naco potom pises kravyny aby si mal prispevky abo co??? a ty mne jeste rekni ze ja som lamer

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Za to diky ze si mi poradil ale uz se ti taky nekdy stalo ze si proste nic nevedel a nebo si neco delal a bylo to treba spatne no tak to se stalo ted me.. A kdyz je tu ta moznost zeptat se tak prece nebudu drzet hubu se zeptam a lidi co s tim maj zkusenost poradi od ceho jinak to forum tady je a pls nenadavej jako na PB tam je to strasny kazdej je tam moc namachrovanej proste dmnce... A tady to je uplne jiny. :d NA PB sem byl dvakrat a kdyz jsem tam videl ty prispevky hmmm hnus ... :rap: :rap: :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

delas tady machra ty chcipaku jeden ..prijed at ti tu hubu rozbiju ..vis ho*no co je to pawno pouzivas pouze CTRL + C A CTRL + V ..jo a jeste neco

ty mne jeste rekni ze ja som lamer

 

jsi lamer ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Guest [*LoNg*]LiFe

co kto tu je lamer frenkline ti sa zobud a ty co si macher ze prijed a rozbijem ti drzku no prit ti ku mne a uvidime a jediny kto tu mozno pouziva ctrl+c ctrl+v si ti! takze klud a ked uz tak freewalle pozry si jeho prispevky vkuse niaka urazka alb nieco napises a hned ti pise lamer premna zamna daj mi aj ban ja forum nepotrebujem aby som si spravyl mod a nakoniec ja som sem prisiel pre to ze nieco viem s pawnom tak pomaham a nie niake blbosti ktory tu robia ako je naruto, frenklin a spol... takze chytraku pokojne mi mozes dat podmienku :wave:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Za co by si chtěl podmínku :d Za to že řekneš svůj vlastní názor??? Snad tu není TOTALITA?! Jenom podle mě jsi pravdu ve všem neměl, ale pawner nejsi uplně špatný akorát když děláš tuty dávej to do code :d jinak s tebou nemám problém...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
co kto tu je lamer frenkline ti sa zobud a ty co si macher ze prijed a rozbijem ti drzku no prit ti ku mne a uvidime a jediny kto tu mozno pouziva ctrl+c ctrl+v si ti! takze klud a ked uz tak freewalle pozry si jeho prispevky vkuse niaka urazka alb nieco napises a hned ti pise lamer premna zamna daj mi aj ban ja forum nepotrebujem aby som si spravyl mod a nakoniec ja som sem prisiel pre to ze nieco viem s pawnom tak pomaham a nie niake blbosti ktory tu robia ako je naruto, frenklin a spol... takze chytraku pokojne mi mozes dat podmienku :wave:

 

 

az zdechnes tak se ozvy ..vlastne ..skoda stejne nebude o jednoho chuja min

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...