Jump to content

Max Informujuci cas[neny zkopirovany]


Guest poblib

Recommended Posts

FreeWall":1mb05lho]to mít můžeš ale to pawno ti to vypíše stejně jako chybu, pawno do budoucna nevidí že budeš mít nick COLOR_RED :d

Podle mě je to uplná prkotina. Napsal jsem to jako kdyby ta zpráva měla být součástí DCMD a tam se playerid nepíše, Proto jsem to měl tak jak jsm to měl. A ne že jsem blbej a tohle neumím, ale naopak...! Tohle bylo první co jsem uměl! Neumím těžší věci než je zpráva přes příkaz. A jestli zase někdo odpoví proti mě, tak an tuhle debatu už se můžu vys*at ptž nemá cenu a ani kapku smyslu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napsal jsem to jako kdyby ta zpráva měla být součástí DCMD a tam se playerid nepíše, Proto jsem to měl tak jak jsm to měl

 

nechau..proc by se to v nejakem dcmd prikazu nemelo psat ?

Link to comment
Share on other sites

Napsal jsem to jako kdyby ta zpráva měla být součástí DCMD a tam se playerid nepíše, Proto jsem to měl tak jak jsm to měl

 

nechau..proc by se to v nejakem dcmd prikazu nemelo psat ?

To je jedno prostě už tu debatu uzavřu, možná jsem se spletl ale to jenom proto že jsem to psal rychle a nepsal jsem to do pwn. A něměl to bejt ani návod takže si z toho nemusí nikdo brát příklad :) Nemělo to bejt na to aby jste mi to kontrolovali ale aby jsem tím vzkázal odpověd ale na to pro příště se*u..... :d :rap:

Link to comment
Share on other sites

Dobrej-zdravim.Mam takovej malej problemik:

 

C:\Documents and Settings\Packar Bell\Plocha\young mods\_gS\_gS.pwn(639) : error 017: undefined symbol "B"

C:\Documents and Settings\Packar Bell\Plocha\young mods\_gS\_gS.pwn(639) : warning 215: expression has no effect

C:\Documents and Settings\Packar Bell\Plocha\young mods\_gS\_gS.pwn(639) : error 001: expected token: ";", but found "]"

C:\Documents and Settings\Packar Bell\Plocha\young mods\_gS\_gS.pwn(639) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Documents and Settings\Packar Bell\Plocha\young mods\_gS\_gS.pwn(639) : fatal error 107: too many error messages on one line

 

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

4 Errors.

 

 

Muzete mi nekdo pls pomoct?Ja na to cumim jak 4 na 5 ale nemuzu na to prijit i kdyz dam new B; nebo skousim takovy kktinky ale ne a ne to spravit pls pomuzete mi?? Diky :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

dej ty publicy takle

 

public HMseconds(playerid) {
if(spawned[playerid] == 1) {
TextDrawHideForPlayer(playerid,Clock);
TextDrawHideForPlayer(playerid,Sekundy);
SetHM(); SetS();
TextDrawSetString(Clock, string99);
TextDrawSetString(Sekundy, string97);
TextDrawShowForPlayer(playerid,Clock);
TextDrawShowForPlayer(playerid,Sekundy);
}
return 1;
}

public DateD(playerid){
if(spawned[playerid] == 1) {
TextDrawHideForPlayer(playerid,Date);
TextDrawHideForPlayer(playerid,Dni);
SetD(); SetWeek();
TextDrawSetString(Date, string98);
TextDrawSetString(Dni, string96);
TextDrawShowForPlayer(playerid,Date);
TextDrawShowForPlayer(playerid,Dni);
}
return 1;
}

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":3v75dqzu]
enum NAZEV {
spawn
}

new B[MAX_PLAYERS][NAZEV];

 

 

takle to nepujde. protoze on ma tam pouziti nekde normal promene a pak i tydle... takze to chce dat normal jak jsem rekl aby to fungovalo

Link to comment
Share on other sites

hmm ako vidim nepomozete :( dpc ja an to newiem prijst a viete ako ma to je*e?

Každej ví kolikatýho a je a jakej je den je to zbytečný D: dej si tam realnej čas

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...