Jump to content

Rozhovor s nations113


narutoo

Recommended Posts

Guest nations113

Nemyslím že jsem borec..Jen by jste se nad sebou měli zamyslet a uvědomit si, že jste taky začínali a radši držet hubu.To co říkám má smysl..Jen ho zkusit najít.

 

Dragster lol pwn looser? Když si myslíš jakej si borec tak poď to zkusit v php ne? Radši si jdi stáhnout nejnovější verzi php-fusion s novým názvem (only for noobs)

Link to comment
Share on other sites

Guest nations113
Když tu ten chuj bude psát takové trapné hlášky, tak s takovou to půjde hodně rychle .. :d

Hmm pokud bereš pravdu jako "trapné hlášky" tak to s tebou není zrovna v pořádku.

Link to comment
Share on other sites

Guest nations113

LOL hey já z vás debilů nemůžu :thumbup: :clap::lol:

Vaše miniaturní mozečky nedokážou vymyslet víc než jen "ty jeho trapné hlášky" apod? Nevím potom kdo je tu trapný že dragster? :thumbdown:

Radši bys s tím měl přestat než se ztrapníš ještě víc než to jde.

Link to comment
Share on other sites

Guest nations113
no a jako s timto ti mame pomoct ? ..rekni jestli mas chybu nebo s cim chces pomoct A my TI poMuzeMe !!

 

Chybu ? Tak třeba v eXisu mi nejde změnit čas a na serveru mi jede čas jen od 13-14 hodin.Tky bych potřeboval vědět id na noc (v příkazu /rcon weather ID)

Link to comment
Share on other sites

no a jako s timto ti mame pomoct ? ..rekni jestli mas chybu nebo s cim chces pomoct A my TI poMuzeMe !!

 

Chybu ? Tak třeba v eXisu mi nejde změnit čas a na serveru mi jede čas jen od 13-14 hodin.Tky bych potřeboval vědět id na noc (v příkazu /rcon weather ID)

Dej si tam reálnej čas... ale noc je myslím 4 nebo neim..

Link to comment
Share on other sites

LOL hey já z vás debilů nemůžu :thumbup: :clap::lol:

Vaše miniaturní mozečky nedokážou vymyslet víc než jen "ty jeho trapné hlášky" apod? Nevím potom kdo je tu trapný že dragster? :thumbdown:

Radši bys s tím měl přestat než se ztrapníš ještě víc než to jde.

 

Já nejsem trapnej. Ty se tu zbytečně předvádíš a sereš... :spam: :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Guest nations113
no a jako s timto ti mame pomoct ? ..rekni jestli mas chybu nebo s cim chces pomoct A my TI poMuzeMe !!

 

Chybu ? Tak třeba v eXisu mi nejde změnit čas a na serveru mi jede čas jen od 13-14 hodin.Tky bych potřeboval vědět id na noc (v příkazu /rcon weather ID)

Dej si tam reálnej čas... ale noc je myslím 4 nebo neim..

kéž bych věděl jak :( btw noc id 4 není..Potřeboval bych upe jak je třeba teď venku :) na street racing :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...