Jump to content

Rozhovor s nations113


narutoo

Recommended Posts

SaSuke Uchiha (12:26:57 28/10/2008)

Hey fakt moc ti děkuju!!Jen pořád nemůžu najít converter amx do pwn :-( pls nemáš ho někde k poslání?Já si totiž chcu upravit pár blbůstek v modu Realny zivot..hlavně chcu vic zviditelnit jak se registruje apod..Hodně lidi na můj server pride a zjisti ze se musi zaregistrovat (neumi) a odejdou

 

SaSuke Uchiha (12:30:58 28/10/2008)

Si tady prosím :-(

 

naruto (12:31:11 28/10/2008)

jj sem

 

 

SaSuke Uchiha (12:32:02 28/10/2008)

A máš to?  nebo aspoň realny zivot 4.7 v pwn

 

naruto (12:32:28 28/10/2008)

 

 

 

SaSuke Uchiha (12:32:41 28/10/2008)

čemu se směješ?

 

naruto (12:32:53 28/10/2008)

TEN MA JEN XBLADE A FREWALL

 

 

SaSuke Uchiha (12:33:32 28/10/2008)

A tím deamx či jak se to jmenuje  máš?

 

naruto (12:33:44 28/10/2008)

nn proč na co

 

SaSuke Uchiha (12:34:48 28/10/2008)

potřebuju si převest realny zivot 4.7.amx do .pwn abych mohl upravit par veci..Uz sem si upravil v exisu pocet reklam  sem dobrej

Link to comment
Share on other sites

Mohl jsi to alespoň dát do spoileru, ale jinak hustý. :d

 

BTW:

 

 

Hodně lidi na můj server pride... Uz sem si upravil v exisu pocet reklam sem dobrej

 

 

Tohle mě dostalo :d :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Vím že bvětšina začína kopčením modu. Ale mohl třeba začít LVDM a ne realným životem xD konec koncu je to takovej blb že to ani neumí... :d

Link to comment
Share on other sites

Guest nations113

1. To skopíroval blbě bez smajlíků.Třeba to jak sem psal že sem dobrej byli smajlici :d:D:D:D:P:D

2.Vy dementi ste asi nepochopili tu vetu : Hodne lidi na muj.. Takže pro blbce : Myslel jsem to tak, že noobové lognou vyvalí se na ně 80 řádků textu a neví jak se zaregistrovat popř lognout.Proto sem to chtěl upravit

3.Já sem ten mod skopčit nechtěl ale jak už sem řekl, jen si upravit texty při lognutí.Ale proč vám to říkám stejně na to nemáte mozek, abyste to pochopili.

4.To že budete začátečníkům nadávat vám možná zvýší sebevědomí, ale rozhodně si o vás nikdo nebude myslet jací ste králové.Já dělám weby za prachy což pochybnuju že tu někdo umí dělat něco takového na takové úrovni..Vy co se chlubíte že umíte dělat weby, používáte rska typu php-fusion s kterým by umělo pracovat i 3 leté dítě..Což vám nějak tak asi bude..

PS: NARUTO FU , děláš blbý jméno anime Naruto.

Link to comment
Share on other sites

 

1. To skopíroval blbě bez smajlíků.Třeba to jak sem psal že sem dobrej byli smajlici :d:D:D:D:P:D

2.Vy dementi ste asi nepochopili tu vetu : Hodne lidi na muj.. Takže pro blbce : Myslel jsem to tak, že noobové lognou vyvalí se na ně 80 řádků textu a neví jak se zaregistrovat popř lognout.Proto sem to chtěl upravit

3.Já sem ten mod skopčit nechtěl ale jak už sem řekl, jen si upravit texty při lognutí.Ale proč vám to říkám stejně na to nemáte mozek, abyste to pochopili.

4.To že budete začátečníkům nadávat vám možná zvýší sebevědomí, ale rozhodně si o vás nikdo nebude myslet jací ste králové.Já dělám weby za prachy což pochybnuju že tu někdo umí dělat něco takového na takové úrovni..Vy co se chlubíte že umíte dělat weby, používáte rska typu php-fusion s kterým by umělo pracovat i 3 leté dítě..Což vám nějak tak asi bude..

PS: NARUTO FU , děláš blbý jméno anime Naruto.

 

 

5. To už není můj problém a otázka: Co jsi měl z literatury? :d

Link to comment
Share on other sites

1.-- nejsem tak blbej jako ostatní tady, kteří mají určitě 4-5.

PS: Háčky a čárky nejsou všude protože se to psal narychlo.

 

BTW: kolik je tobě ? 10? Tak to jseš dobrej .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nesbiju, nemám k tomu důvod.. musel bys mě pořádně nasrat.. pak bych se neznal :)

Jen mě baví kecat s 16 - letýma retardovanýma chlapcema, co si myslí, že když dělají weby za prachy, tak jsou borci :d

Link to comment
Share on other sites

Guest nations113

Moc se vás hoši bojím..Oh! co udělám?Odhlásím si internet a vlezu pod peřinu..Pochybuju že je někdo z vás co tady komentujou toto fórko víc než 12.Ty vaše kecy jsou skutečně velice inteligentní :roll: :thumbup: :shock: ;)

Link to comment
Share on other sites

Moc se vás hoši bojím..Oh! co udělám?Odhlásím si internet a vlezu pod peřinu..Pochybuju že je někdo z vás co tady komentujou toto fórko víc než 12.Ty vaše kecy jsou skutečně velice inteligentní :roll: :thumbup: :shock: ;)

 

 

hlavně že ty tvoje maj smysl :d mě 17 chlapečku moc si nevyskakuj mohl bys přijít k úrazu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...