Jump to content

Navrh na zmenu hodnosti Frenklin, Dawe a ine lamy


Guest pipik

Recommended Posts

tak si chcípni zmrde ..kazdy vi ze si to muze strcit treba do riti

 

tak si chcípni zmrde ..kazdy vi ze si to muze strcit treba do riti

:d Já souhlasím s FrEnkLiNeM. [CENZURED]***Tahni do piče potrate slepičí kurvy***[CENZURED](oblíbená nadávka mýho dědy) xD nechápu proč sem lezou zmrdi s PB když sem jdou jen spamovat. Kdo ví kdo je sem posílá...

 

takove rady si strc do prdele ..tim mam vas u pici atd...kkte

 

->spam, nadavky a preto by mali byt potrestani

Link to comment
Share on other sites

tak si chcípni zmrde ..kazdy vi ze si to muze strcit treba do riti

 

tak si chcípni zmrde ..kazdy vi ze si to muze strcit treba do riti

:d Já souhlasím s FrEnkLiNeM. [CENZURED]***Tahni do piče potrate slepičí kurvy***[CENZURED](oblíbená nadávka mýho dědy) xD nechápu proč sem lezou zmrdi s PB když sem jdou jen spamovat. Kdo ví kdo je sem posílá...

 

->spam, nadavky a preto by mali byt potrestani

LOL :d mám poslat historii toho topicu. To ti spadne hřebínek. Však doufám že s tebou chytrak zacvičí. A jestli jo tak to si za rámeček nedáš!

Link to comment
Share on other sites

co říkáš tady na to??

ja mam vas v p*ci.. dajte si timer aj na 10ms ked ste take lamy aj tak neviete prepocitavat sekundy  :lol:

_________________
profik z pawnobox.net 

Link to comment
Share on other sites

Nesouhlasím změněním hodnosti oba nam tu dost vypomahaj a tu praci co udelali ta se nemůže srovnat stimi nadávkami prostě jim to odpust

Díky že se nás zastáváš ale tedkon ses zastal blbě. Protože podle mě my by jsme měli odpouštět jemu. A sry za SPAM

Link to comment
Share on other sites

na pb ban nemam ani nebudem mat lebo som tam admin... ukazte mi jeden moj prispevok kde niekomu nadavam

ja mam vas v p*ci.. dajte si timer aj na 10ms ked ste take lamy aj tak neviete prepocitavat sekundy  :lol:

Link to comment
Share on other sites

sa smejes na vlastnej hluposti... kolko mas rokov 13?? alebo 12 viac urcite nie

Poclub se tím ty....A bejt tebou (ted s tebou mluvím čistě přátelsky) si změn ten podpis. Děláš tady reklamu a pb nemám rádi. Předem děkuji :)

Link to comment
Share on other sites

ja som sa prvy pytal a ty mas vek v profile, podpis som si zmenil a to nieje moj problem ze nemate radi pb, sa necudujem ze tam mate ban s vasim spravanim

Takže napíšu takovej románek.... Na PawnoBox.net nejsem ani regly a ani jsem tam nikdy nebyl regly a ani nebudu. Duvody sjou následující. Vím že možná na pawno.cz jemín tutů než na PB.Net ale za prví. Tady jsou všechny TUTY funkční. Za druhé. pokud je to v našich silách snažíme si radit aby jsme se tak něco naučili. PB:NET bere všechny pokročilé a začátečníky do jednoho pytle a to "smetí" Hledájí důvod proč dávat bany protože adminům a moderátorům to asi dělá dobře. Nedávno jsem byl na pb.net se kouknout jaký tam jsou tuty že by se míi nějakej hodil. A to co jsem se dočetl...HRŮZA. Skoro každý je zabanovaný za blbost. Třeba spam... xD u nás se to dá vyřešit úplně jinak než na pb.net na pb každej banuje. Pak také pokud jsme u toho učení se pawna. www.panwo.cz tady se učíme. A napovídá tomu i náš slogan "Učíme se pawno každý den" U vás se tomu nedá říct učení. Nějaký začátečník se zeptá kam se dává new a forward. A protože to neumí tak vy ho nenanučíte ale zabanujete protože tajkové lidi tam nepotřebujete. Je to a dají mi za pravdu i lidi z pawna.cz. Zde se učíme. U vás se neučíte ale jen Spamujete dáváte bany. Nebo přidáváte zkopírované TUTY. Neříkám že tomu tady není taky tak. Ale rozhodně né v tajkové míře jak na pb.net. Doufám že to chápeš. Na pb.net si každý jen nadává...to bych se opakoval. Prostě je to tak. A už to nezměníte. Tak když jsi tu tak se tady nechovej jak na pb.net protože u nás takový zvěřinec není a ani nebude. (Jsem vzal asi Chytrakovi větu co??? xD) Je to ode mě vše a dál se k tomu vyjadřovat nebudu. A taky se nauč zakládat témat tam kam patří a ne jak toto téma!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...