Jump to content

[Hlasování] BAN--CHEF


Daw3

Recommended Posts

strc si ji do prdele! ano slintám si na košili ale pawno umím lépe než ty

Chef jsi fakt idot. Si asi myslíš že jsi nej ne?? To že umíš nastrkat do publicu to co napíšou na PB umí každej :lol:

Link to comment
Share on other sites

To byla jen cenzura jeho miliardy smajliku ale sedi to :d

A ted když tady není ten CHEF :d nechceš povolit více smajlu :d je to blbé.. Když chci citovat a on tam má smajly ....prostě je to naprd... dej aspon 10 povolenejch ;) A když tím někdo bude spamovat tak ho potrestáš. Já smajly píšu skoro za každou větou ale tedkon už psát nemohu. Nemohu zdělovat své pocity druhym *(smích)*

Link to comment
Share on other sites

nerozumim... on mel tisice smajlu... tady neni omezeny pocet. ale nesmi se to prehanet :)

Jj vím viděl jsem to ale přeci je omezený počet max. 5 smajlu ne?? :) když tedkon napíšu smajly :d tak uvidím :d mno ... :d nejde to protože

"Vaše zpráva obsahuje příliš mnoho smajlíků. Je povoleno maximálně 5 smajlíků."
Link to comment
Share on other sites

aha, on totiz spojoval smajly a to se jako smajl nepocita.. dobre dam 6 smajlu ze si to ty :d

6 ?? :lol: No aspoň něco ale mohl si přihodit ty smajly se hodej :d já je mám rád. Nepíšu je za sebou ;)

Link to comment
Share on other sites

kdyz das v phpbb :-D :-D :-D tak je to smajlik

ale takle jak to delal chef :d:D:D se to jako smajl nepocita a zmenil sem max na 8

Supr poslal bych ti smajla něco jako . :-* ale nikde jsem ho nenašel tak ti řeknu že ti jen děkuju :) já to hoo využiju ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...