Jump to content

[Hlasování] BAN--CHEF


Daw3

Recommended Posts

Podle mě tady nemá CHEF co dělat. Proto navrhuji BAN a tímto topicem vyzívám chytraka aby toto vzal v potaz.

Důvody jsou prosté: Urážky, Hrubé napadání hráčů, Vulgární výrazy a navíc jsem usoudil z historie z mého iCQ že nemá zájem na www.pawno.cz pomáhat, dělat TuTy a jinak obohacovat forum, ale je zde jen proto aby mohl kazit forum, nálady druhým atd.

Proto jsem založil hlasování. A hlasujte kdo by jste dal BAN CHEFOVY. :!: :?: :think:

Link to comment
Share on other sites

chudak dave je nasranej ze jsem ho na ICQ urazil no jo dejte mi BAN já to bez vás přežiju

Takže CHEFE není to tím že jsi mě neurazil. Protože jsi mě neurazil. Jen jsi mi řekl upřímně co si myslíš o foru a proč sem vůbec chodíš. Proč by tady měl být člověk který jsem chodí jen kvůli tomu aby mohl bu****vat :?:

 

proc zakladate 100 temat z chefem at dostane ban ho nemnejte tolik radi si ho nevsime jte nebo tak

A tohle téma je doufám poslední. Měl by se vymazat s celeho pawno.cz aby nebyla ani památka po tomhle idiotoj :!:

Link to comment
Share on other sites

proc zakladate 100 temat z chefem at dostane ban ho nemnejte tolik radi si ho nevsime jte nebo tak

 

naprosto s tebou souhlasím, když chytrák řekl že nikomu ban dávat nebude tak proč to tu pořád řešíte .. :ugeek:

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":12dj1lti]
proc zakladate 100 temat z chefem at dostane ban ho nemnejte tolik radi si ho nevsime jte nebo tak

 

naprosto s tebou souhlasím, když chytrák řekl že nikomu ban dávat nebude tak proč to tu pořád řešíte .. :ugeek:

To mi řekni k čemu je CHEF chytrakovi. Copak CHEF tady dělá něco užitečného??? Nemá tady co dělat... :roll:

Link to comment
Share on other sites

je mi to u prdele chytrak stejne ban chefovi neda tak co to řešítě freewall se konečně uklidnil tak začnou jiní vy by ste zasloužili ban že to tu řešíte furt ku*va nechtěli jste být jak na PB.net ale ste ještě horší :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

No tak jaké je podle tebe tohle forum? Já myslím, že chytřejší, než PawnoBox... ;) A neser mě, nebo založím anketu, kde se bude hlasovat Pawno.cz vs. PawnoBox.. :d

Link to comment
Share on other sites

Co reknu dodrzim, takze co jsem rekl plati.

 

dosud nikdo nemel ban protoze kazdy rikal at zabanuju zoho druhyho,

ale v ankete uvidim co na to rika vetsina a ne jen dohady.

Link to comment
Share on other sites

je mi to u prdele chytrak stejne ban chefovi neda tak co to řešítě freewall se konečně uklidnil tak začnou jiní vy by ste zasloužili ban že to tu řešíte furt ku*va nechtěli jste být jak na PB.net ale ste ještě horší :rap: :rap:

Jako co si o sobě myslíš ty *****! Kecáš akorat blbosti! Na PB to je že se bany rozdávaj jen tak a pro nic za nic! Takže nekecej že je to tady horší! Za tenhle příspěvek bys na PB dostal ban ale ty ho nemáš takže klid! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...