Jump to content

kocourkovo copy


narutoo

Recommended Posts

kocourek je normalní přezdívka pro lidi co mají k sobě alespon menší intimní vztah ne pro teplouse a naruto chcipni kuramave je za vodou bzuco a misco taky ale chytrák a chef ještě trpý tady s náma tak se chovejte jako hovada at už nic neumite rovnou at van nikdo neradi jedinej kdo kdy dokazal pořádně radit byli lid jako mave a bzuco !!!! :(:cry: chci taky už ku*va za vodu chchi jinou komunitu ještě že bude cs nové at mám alespon nejakou práci !!!

Link to comment
Share on other sites

kocourek je normalní přezdívka pro lidi co mají k sobě alespon menší intimní vztah ne pro teplouse a naruto chcipni kuramave je za vodou bzuco a misco taky ale chytrák a chef ještě trpý tady s náma tak se chovejte jako hovada at už nic neumite rovnou at van nikdo neradi jedinej kdo kdy dokazal pořádně radit byli lid jako mave a bzuco !!!! :(:cry: chci taky už ku*va za vodu chchi jinou komunitu ještě že bude cs nové at mám alespon nejakou práci !!!

 

Lol pisp klídek.. :d

 

to Gormy: Lituji, Dragster, ale na tomto fóru máš zákaz!

Multi Accounty ... jsem se chtěl jen podívat.. :d dmnce na tom pawno boxu.. fakt

Link to comment
Share on other sites

To jo

:d to je síla fakt že jo no ghodim sem i screen do přílohy.

jka můžete vidět na screenu tak je tmau plne jinej text... písmme byhc odhadoval že to dotyčný dement (ten co si hraje na naruta) uděll v nějakém editoru na fotky.

:ugeek:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...