Jump to content

kocourkovo copy


narutoo

Recommended Posts

dnes už pořádní pawneři vymřeli zbyli už jen chytrak a freewall

ostatni jen kopčí třeba kocourek

 

naruto ?(10:58):

podle čeho to děláš

Kocourek ?(10:59):

podle tvého modu

naruto ?(10:59):

co?

Kocourek ?(10:59):

fajnovejzivotnaruto ( FZ 1.0

)

naruto ?(10:59):

LOL FAKT ?

Kocourek ?(10:59):

jj něco sem si skopčil ale jen to random

Link to comment
Share on other sites

COPY CISLO 1764...IS KOCOUREK :d

jak to mysliš? jo a naruto jestly mě nasereš tak sem přetáhnu vše co si řikal o pawno.cry.cz na pawnoboxu četl sem si to, je tam : pawno.cz sou nejvetši zmrzdi atd...

Link to comment
Share on other sites

COPY CISLO 1764...IS KOCOUREK :d

jak to mysliš? jo a naruto jestly mě nasereš tak sem přetáhnu vše co si řikal o pawno.cry.cz na pawnoboxu četl sem si to, je tam : pawno.cz sou nejvetši zmrzdi atd...

ty čůráku pawno.cz je nejlepsí nic sem o tom neříkal ukaž screen ne lamo

Link to comment
Share on other sites

ne už tovidim ten text o freewalovi je tam přidanej v editoru protože moje pismo je thaoma a tvoje times new roman to je stera vid

ne neni.. našel sem novej topic je to screen a má ho tam and3rs.. tak sem si ho stáhnul :-D hehehe :rap: stejně to najdu.. pawnobox.net je totiž moc velky a nemohl sem to najít ale aspon něco :d

Link to comment
Share on other sites

dit řikam že to fotil and3rs a běz do piče ty jedna rozmazlená pičo běž se mazlit s tvím animovaným trapným seriálem jo a nikdy si nenapsal TUT pro Pawnery.. všechny máš on nakyho autora.. ani si je do modu nikdo nedává já udělal apson tu benzínku a běž rovnou do vesnice skrýtý v piči trapáku... já si skopíroval jen jeden new a ten tvuj mod :-D to je největši raxna např. /comamdelat :d takovou pičovinu sem nikdy neviděl... akorát rozhazuješ tvím hráčum co maj dělat :-D na mim modu je povolen carkill helikill spawnkill teamkill atd viš? .. pičo!

Link to comment
Share on other sites

np

a anhodou delam tuty sam a freewalla achytrak mi opravujou errory ne jako ty že resim eroor na forum a mezitim das na web tut jak to udělat když sou v tom erory

Link to comment
Share on other sites

np

a anhodou delam tuty sam a freewalla achytrak mi opravujou errory ne jako ty že resim eroor na forum a mezitim das na web tut jak to udělat když sou v tom erory

ok opakuju

>>

dit řikam že to fotil and3rs a běz do piče ty jedna rozmazlená pičo běž se mazlit s tvím animovaným trapným seriálem jo a nikdy si nenapsal TUT pro Pawnery.. všechny máš on nakyho autora.. ani si je do modu nikdo nedává já udělal apson tu benzínku a běž rovnou do vesnice skrýtý v piči trapáku... já si skopíroval jen jeden new a ten tvuj mod :-D to je největši raxna např. /comamdelat  takovou pičovinu sem nikdy neviděl... akorát rozhazuješ tvím hráčum co maj dělat :-D na mim modu je povolen carkill helikill spawnkill teamkill atd viš? .. pičo!

<<

a nic nesváděj na Freewalla ani chytraka a starej se o sebe televizní trapáku pičo zmrde uchyle teplouši experimente a drž si tu tvojí namalovanou hubu :) já sem si nick aspon vymyslel sám :d

Link to comment
Share on other sites

Taky nechápu co tady řešíte... :lol: Kraviny. Ale kopírek j tu dost... :lol: KDyž jsem začínal PWN chyběl mi známý include který ve VG :d Taky jsem to zkoušel :d

Link to comment
Share on other sites

já fakt nevim, proč se najednou třese celý svět a je tu pohroma.. já sem jen koukal jak Narutak udělal loterii a chtěl sem si to převízt na hranice... a on kvůli třem řádkum pozabíjel lidi a stvořil Chucka Norrise.. a terminátora omg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...