Jump to content

Mate ban na pawnoboxu { pawnobox.net } ?


Daffy

Recommended Posts

Potom co vsichni lidi z pb odesly na pawno.cz nebo uz nedelaji pawno..

se ukazalo to, co jsme dlouho tusilly, ze pawnobox je urazevrena komunita postizenych jedincu az na nektere (jigsaw, napster a par mych kamaradu odtamtud..)

Link to comment
Share on other sites

No tak ja na pawnobox nechodim protoze tam jsou kokoti tuty maji z hodne chybami a hlavne v helpu delaji moc chytry ale neporadi ja tam chodim jen se pobavit do hell of demence a na pawnoboxu znam 3 dobry lidi ale uz nedelaj pawno :-D a jinak to samp je strasni lidi cim dal vice ubiva a cheatru pribiva

Link to comment
Share on other sites

pb je na ho*no..banujou uplne za kazdou kravinu..mysli si co nejsou za machry seci...a stejne sou tam seci hnupi...presne anders byl driv v pohode...pamatuju kdyz zacinal mt2 a na server chodilo max 20 lidi tak byl nejvic v klidu..ae potom z neho byl namyslenej kkt co si myslel ze muze secko....pb je proste na ho*no...pawno.cz je lepsi pb se s nim nemuze rovnat

Link to comment
Share on other sites

spíše bych to upravil takto :

 

PAWNO.CZ = učíme se PWN

PAWNOBOX.NET = Neučíme, neradíme, naučte se sami, Zakaz přidívání chybných TUTU a jiných hloupých příspěvků krom andkokota ( and3rse ) nebo BAN!

Link to comment
Share on other sites

Chybné TUTy jsou zakázány i zde s části...Ale když jsem někdo zadá tut který je špatně. OStatní mu poradí co má špatně a on popř. udělá EDIT: na PB ti neporaděj...Jen tě zbuzněj že jsi LAMA a že to neumíš...tak co z toho...[CENZURED***vysrat se na ně***CENZURED] :roll: :!:

Link to comment
Share on other sites

lol ja sem jednou odešel z PB pak sem se znova regonul byl sem na dovolence a když sem tam chtěl jít tak chyba na tomto forum mate ban:si k***t pojebsa s pawno.cz tak a ban je od homera !!!! :thumbdown: poslal bych je do prdele !!!!

Link to comment
Share on other sites

Tojono musím sváma souhlasit jako pobavení snima je dobré zvlášť když je někdo utře a oni mu daj ban sou to chudáci měli by stím skončit Pawno.cz je mega armáda PB je proti PWN.cz malinká armádička s malíma vojáčkama :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

na pawnobox.net jsou blbci nemam tam ban ale podminku a to za uplnou kravinu mi ji dali jsou to tupci :lol: :thumbdown: pawno.cz je The Best :thumbup:

dali mi tam podminku za to ze sem tam dal naky prispevek a jeste sem napsal PS nevim kam to mam dat

a oni mi daji ta to podminku no preste blbecci a And3rs je uplny kkt

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

no vidite aspo tu mate pawnery mne na pawnoboxu daly ban ani nevym za co a este mi dal ban nejaky admin koho sem tam v zivote nevidel maji v tom bordel...

jo a k tem prispevkum ty ses snazis nekomu pomoct ze te napadlo neco dobreho do tutu a oni ti za tvoji pomoc daji ban taky nechapuXD

Link to comment
Share on other sites

Stejně to o ničem.. proč furt rozpátláváte... nechte v tom jejich zvěřinci na pokoji... ;)LOCK a myslete si o nich co chcete.. ale spamovat s tím forum nemusíte... řeště tu pawno.. ne kktbox

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...