Jump to content

Realny Zivot 5.1 - porad stejne nudny a zkopirovany..


Guest CHEF

Recommended Posts

njn pár adminů tam je na nic já nevim některý mi přijdou takoví no malí děti .-D ale to je jedno vybral si to helius at si smetanu slizne sam :-D:-D ne sranda .-D :rap2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_Nejlepsi je tohle ..

 

pawno.cz - FreeWall: asi takhle, teď děláme s Xbladem realny zivot 5.1 a reknu vám že na každém módu je určitě něco co je zkopčený, např. realny zivot 5.0 , - to je sbírka asi 4 módů.

v topicu: http://pawno.cz/viewtopic.php?f=19&t=23 ... alny+zivot" onclick="window.open(this.href);return false;

Vidim realny zivot asi takhle:

20% VG

20% MT

5% LVDM

40% nepoznam

15% vlastni tvorba

Víš co hlavně ty drž tu tlamu a zapadni si za těma kktama na pB voe! Akorát tady děláš rozbroje nic víc...

Link to comment
Share on other sites

d@ve..

Čus tak byhc se vás chtěl zeptat jaký admin script je podle vás nejlepší 8-) Jelikož newím jaký si umístit na server ... Mám zkušenosti s Exisem ale schazoval mi server (***** maverick no jo ). Tak poradte Dikes

Tohle jsem vůbec nepochopil poněvadž jsem to ani nepsal. A nauč se mí jméno psát s W a nebo, jestli jsi tak tupej tak použij CTRL+C CTRL+V jak to používáš i na tvorbu mou... To je vše víc se ot tom s tebou bavit nebduu. A pokud si myslíš o tomtu foru tohle tak ses tady neměl ani registriovat protože mě a určitě ani ostatní tvoje názory nezajímaj. btw: To přepsaní VG byl muj začátek s pwn! Bylo to v červernci tak se uklidni... čest

Link to comment
Share on other sites

nevim co tu resite :d server nedela mod :d ale hraci ..tzn pokud mate na serveru supr zupr mod a nikdo vam tam nechodi :d ale kdyz mate hrace a dobrej mod tak to je o necem jinym :d takze RZ ma hrace , je to dobrej mod :d a porad stejne nudnej a skopirovanej NENI ..:d ..ptž kdyz mate cheaty tak nudnej neni 100% hlavne se sobeitem :d

Link to comment
Share on other sites

Známy cheater. BTW u mě na servru líta po obloze a dělá mega jumpy :d Ale dlouho ti to tolerovat nebudu frenku:D dám tam znova SP od FreeWalla a máš BAN :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...