Jump to content

Realny Zivot 5.1 - porad stejne nudny a zkopirovany..


Guest CHEF

Recommended Posts

Pravidelne jsem sledoval server RZ a jak tam dali tu novou verzi zasel jsem se kouknout na serveru se nic nezmenilo kdyz jsem napsal prikaz na koupeni nemovitosti

 

 

vypsala se zprava .....ANGLICKY pochybuji ze kdzbz to delali sami ze by byl celi mod cesky a jedna hlaska anglicky sa/mp forum 4

ever co ? Xblade ??

Link to comment
Share on other sites

Pravidelne jsem sledoval server RZ a jak tam dali tu novou verzi zasel jsem se kouknout na serveru se nic nezmenilo kdyz jsem napsal prikaz na koupeni nemovitosti

 

 

vypsala se zprava .....ANGLICKY pochybuji ze kdzbz to delali sami ze by byl celi mod cesky a jedna hlaska anglicky sa/mp forum 4

ever co ? Xblade ??

Máš možná i pravdu... Ale podle mě se jim 5.1 moc nepovedla... sice ještě je to beta ale nevěřím tomu že se něco tak rapidně změní aby si 5.1 alespoň u mě šplhla. Mod bych hodnotil na 65% :| :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

nechte toho nahodou rz je nejlepsi mod co kdy byl ani vy na nej nemate a az jj tak ukazte

Mod fajnový život 1.6 hotovo cca 55 % 11000 radku

Jako ty s tím fajnovým životem pomlč :d Jinak musí to bejt divnej mod když máš 55% hotovo a už 11 000 řádků. To tam máš naflákaný nějaký CENZURED:sračky. Ptž průmerným výpočtem je to 100% = 22 000 řádku :d a to je blbost člověče :d Jinak realný život je dobrej! Ale tenhle se jim nepodařil. Nebo spíš ještě nic tak skvělího nepředved :eh:

Link to comment
Share on other sites

KAZDY MA TAKOVY MOD , JAKY SI UDELA A MY HO MAME JEN POSOUDIT ...TAKZE JA RIKAM O RZ 5.1 [ SHIT ] ne prdel ...je dobrej ...ale este sem ho nehral :d ...ale stacilo mi 4.7 a good ;) i kdyz sem ejste nemel po ruce pwn :d

Link to comment
Share on other sites

KAZDY MA TAKOVY MOD , JAKY SI UDELA A MY HO MAME JEN POSOUDIT ...TAKZE JA RIKAM O RZ 5.1 [ SHIT ] ne prdel ...je dobrej ...ale este sem ho nehral :d ...ale stacilo mi 4.7 a good ;) i kdyz sem ejste nemel po ruce pwn :d

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ty se tam moc netlem :d ....RZ 5.1 NEMUSIM HRAT abych vedel ze je spatnej :d

Já vím že ne stačí se kouknout na moje příspěvky :lol:

 

Ale koukni jaký téma zase CHEF vyprovokoval. A to z Egyptské kavárny :lol:

Link to comment
Share on other sites

chef neni tam skoro ani jedna věc z předchozích RZ, a kdyby sis dal třeba /help tak je tam napsáno, že některé věci jsou ze sa-mp fora ty nemovitostníku, ten kdo si myslí že to je hnus ať si to myslí, mě to nevadí, každej může říct svuj názor, CHEF má jistě lepší mod, njn :lol: , a když tě to nudí tak tam nechoď a udělej lepší mod ne ? :)

Link to comment
Share on other sites

no a ne ? CHEF ma ten titul ... ze japsanej v kronice jako nejlepsi pawner planety zeme ...a ty tady cpes nejakej realny zivot ...to je pro neho nic takovej mod ma hotovej do 5 minut ne ?

Link to comment
Share on other sites

no a ne ? CHEF ma ten titul ... ze japsanej v kronice jako nejlepsi pawner planety zeme ...a ty tady cpes nejakej realny zivot ...to je pro neho nic takovej mod ma hotovej do 5 minut ne ?

 

no jasně FrEnkLiN má pravdu, my s Xbladem na CHEFa nemáme, i maverick je pro něj začátečník, někde sem četl že ho i učil ne ? :lol: ,

 

s tímto topicem končim, mějte se, čau :wave:

Link to comment
Share on other sites

ty vole mam tady pusteny ICQ a jsem rad ze modem nebouchne :}:} proste RZ kopirka porad a to machrovali ze to bude nejaky uzasny

 

 

 

hodnoceni 50procent

vylepseni od 5.00 20procent

Link to comment
Share on other sites

ty vole mam tady pusteny ICQ a jsem rad ze modem nebouchne :}:} proste RZ kopirka porad a to machrovali ze to bude nejaky uzasny

 

 

 

hodnoceni 50procent

vylepseni od 5.00 20procent

 

tak s timto topicem hold nekončim no :d

za 1. CHEF nezáviď za 2. sem nemachroval že to bude uzasny a za 3. hodnocení tvího modu : 0.00000000001 procent , musíš uznat že to nula neni :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ku*va FIX !!!!!!!!!!!!! mam uz gta sel sem si tam zahrat a jeden kkt jmenem polda me killoval jen tak ze sem projel tak sem napsal polda ---> BAN -> k***t ××××× 2x a najednou you are banned from this server pico skurvene admini tam davas ..vetsi kokoty sem fakt nevidel omfg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...