Jump to content

naruto ------>ban nebo ----->podmínka (navrh)


Guest ShockyCZE

Recommended Posts

Zdravím,mam takovej navrh, naruto bud ban nebo podmnka nebo nic :twisted:

on kopci a jeste tam necha stejny barvy a akorat prejmenuje public,a a jeste tam neco napise o tom ze tam zmenil public jmeno xD.No proste ne ze jenom urazky,dmnce.Nevim co si myslite vy,ale ja mam svuj navrh,takze piste svoje nazory,nebo anketa! Dik,TOPIC by FrEnKliN,AcrossCZ :thumbdown:

naruto neber to osobne.

Link to comment
Share on other sites

kopiracka bu*na ....zabanovat a co nejrychleji :d ne prdel taky me sere ...delejte si s nim co chete ...kdyz se vam libi jake ma blbe kopiracke kecy tak si ho v tom podporujte nadale :d

Link to comment
Share on other sites

beru to osobně ani nemam zdroj na pawno dělal sem to (musim to přiznat vic jak 30 minut ) ale udělal sem to já to je to hlavní

 

 

 

 

 

sory admini za sproste slova

Link to comment
Share on other sites

Dal bych tomu Chudakovi alespon podminku....Prej ma 9725 mod.Kdyz sjem prisel na server,tak tam bylo lepe receno houno.Jen vykradani,a auta a map ikonky.Nic jineho,nevim jak vy.Uvidim jak vyjde anketa,kdyztak toto tema poslu chytrakovi a ejste se zeptam.Narutovi sme vcera rikali kopirak spis FreNkliN.Tak me pak napsal na ICQ ze jsem cur*k.A pak jsem mu psal normalne a on mi napsal,aspon ze ty mi pises normalne. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Kdyby tady každej do každýho neryl hned kuli kazdy picovine tak se tu nemusite banovat jak maly děcka zacinate tady z toho delat pawno box neni vam to trochu blby ? ze tu kuli kazdy volovine davate ban ? je to fakt blbost muj hlas je : Nechame ho byt je to chudak.

Link to comment
Share on other sites

plně souhlasim s tebou gormy, už to vidim jak oni něco jen malého zkopčí ( nenápadně ) daj to na forum a hned budou psat ostatní tuty picoviny typu " zadam o ban " atd.. to se budu smát :lol:

Link to comment
Share on other sites

po skusenostiach na nete musim povedat ze clovek sa da pomerne dobre ohodnotit podla nicku napr taky kocourek nechcem sa nikoho dotknut ale znie to ako kebi to bol volaky gay s nabehmi na tranzvestitu

 

//------------------>>

Zase priklanam sa k banu narutovy

Link to comment
Share on other sites

Chytraku sorry za vulgaitu

 

tak hele ty ciganská držko nebo co si zač

si tu sotva pet dni a už machrujes nevíš ani co sou to promenny a proto nadavas ze je to skopceny nic nedokažeš si nula jako tvuj tata a mama

cigani do p***u ty zmrde zajebanej ´ještě jednou mi něco napises tak ti zaviruju pc tak že se posereš a rrozbrečíš chapes to ty kkt

 

Chytraku sorry za vulgaitu

Link to comment
Share on other sites

Chytraku sorry za vulgaitu

 

tak hele ty ciganská držko nebo co si zač

si tu sotva pet dni a už machrujes nevíš ani co sou to promenny a proto nadavas ze je to skopceny nic nedokažeš si nula jako tvuj tata a mama

cigani do p***u ty zmrde zajebanej ´ještě jednou mi něco napises tak ti zaviruju pc tak že se posereš a rrozbrečíš chapes to ty kkt

 

Chytraku sorry za vulgaitu

Lol co to má bejt prej zaviruji ti ppočítač že se z toho posereš to by sis zkusil u mně jednou a posereš se ty omg a nenadávej tu do cikánů omg todle neni racistický forum todle je pawno chapes pawno a pro všehchny to samí přestantě se hádat už sakra se chováte jak malí děcka všichni i já to přiznávám ale mám sví omezení takže toho už nechte všude to je dokola ban ban ban ban ban ban a ban a furt ta sama písnička kopíráku lamo atd... kdo se má v tom pak učit pawno nechte toho fakt

Link to comment
Share on other sites

njn wampirek ja nejswem jako z pb ale franklin a acroas a romi jsou protože furt jen ban podminka lama kkt atd

tak se bránim no

 

a stim hackovanim mam zkušenosti stačí mi tvoje ip

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":3pl857wu]spíš bych řekl, nechci nikoho urazit ale třeba takový jméno romi, no pod tim si představim třeba nějakýho roma :wave:

a ja si pod tvojim nicom predstavim vzdy firewall

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...