Jump to content

Konec pawnera CHEFa


Guest CHEF

Recommended Posts

LoL, CHEF, ty jsi lamka, o PWN víš úplný h**** a když ne, tak míň než já, ptz ty tvoje tuty jsou leda tak pro lamky, jako ty ;)

BTW: jsi stejný jako bloodman, znáš jen CTRL + C a CTRL + V, že? Myslím, že nejsem sám, kdo si přeje, abys odešel. Jsi ubohej :d, malej fracek, co si myslí, že umí bůh ví co :d. Přitom leda tak umíš ždímat peníze z lidí...

Link to comment
Share on other sites

všichni jenom závidíte že když člověk umí použít mozek má doma přez 1250Kč :) mějte se trosky

s tvým použitím tvého mozku ti neveřím mít doma 1250Kč. Jsi dostal od celé rodiny peníze k narozeninám či tak ne? :d

Link to comment
Share on other sites

Nj, malej rozmazlenej fracek, který má doma finanční podporu rodičů a asi málo přísnou výchovu. Kdybys šel na brigádu a vydělával si to po stovkách, vlastníma rukama, tak bys mluvil jinak. Chybí ti zkušenosti v životě ;), proto si myslíš, že jsi king.. ta puberta :thumbdown: :wave:

Link to comment
Share on other sites

pice nechtehoi už asi ste ho nikdo nepoznal prtž jste magoři který kritizujou tak prodává svoje (copy) výrobky a co se máme posrat ku*va to neni normální to je u něj známo ale to že se už chováte tady jako na PB tak jste pičusove co nic neumí clant si vyskakuje dragster a freewal taky obzvlaště vy 3 ste od utlího dětství neuměli nic jinýho než na compu hrát !!!! tak si spakujte svoje tlustý prosezený prdele co vypadaj jak velbloud s kytarou a zmizněte vy a ne chef nikdo z vás neni natož tolik dospělí aby se vyznal v životě a rozhazujete prachy za podělaný servery na sa-mp když je to k uplnímu hovnu a stejně klesne zájem o sa-mp na 0 a to že chef vydělvá na tom co se naučil tak je chytrý prtž si zalepšuje budoucnost zatím co vy si možná tak čistíte sví blbí držky s drátama elektryckym kartáčkem po dědovy a nosíte uplí boty jak teplouší!!!

Link to comment
Share on other sites

pice nechtehoi už asi ste ho nikdo nepoznal prtž jste magoři který kritizujou tak prodává svoje (copy) výrobky a co se máme posrat ku*va to neni normální to je u něj známo ale to že se už chováte tady jako na PB tak jste pičusove co nic neumí clant si vyskakuje dragster a freewal taky obzvlaště vy 3 ste od utlího dětství neuměli nic jinýho než na compu hrát !!!! tak si spakujte svoje tlustý prosezený prdele co vypadaj jak velbloud s kytarou a zmizněte vy a ne chef nikdo z vás neni natož tolik dospělí aby se vyznal v životě a rozhazujete prachy za podělaný servery na sa-mp když je to k uplnímu hovnu a stejně klesne zájem o sa-mp na 0 a to že chef vydělvá na tom co se naučil tak je chytrý prtž si zalepšuje budoucnost zatím co vy si možná tak čistíte sví blbí držky s drátama elektryckym kartáčkem po dědovy a nosíte uplí boty jak teplouší!!!

 

:d ja nemůžu, to je jako kdybych řekl, že všichni sou tady kkti jako na PB, prej "a co tak kopíruje a prodává" :d no a co ? to ho mam mít za to rád ? Já si vyskakuju jen proto, že vyskakuje on na mě a na jiný lidi z tohoto fóra,

 

ste od utlího dětství neuměli nic jinýho než na compu hrát !!!!

 

nedokážu pochopit jak mě znáš tak dobře, ani neznáš moje pravé méno a hned můžeš o mě říct takové věci :wtf: , rovnátka nemam, uplí boty nemam, teplouš nejsem no co ještě dodat ... :)

 

jen asi to, že pokud CHEF pomáhá a prodává sví módy za peníze tak asi jen těm kteří pwn viděli poprví :d

 

pisp = stejný ***** jako CHEF , asi jsou bráchové

 

když se ti to tu nelíbí tak jdi radši pryč s CHEFEM, aspoň tu bude svatý klid a můžeme se věnovat pawnu aby z nás něc bylo a ne se pořád hádat, nemám pravdu all ?

Link to comment
Share on other sites

lol free wal to si mě teda setřel sice tě neznám ale tvoje povaha vychází hodně najevo a chef neni muj bratr a když tak mluvíš o tom at tě nechám učit se pawno tak co tu kecas do chefa on s tim seknul jen kvuli tomu že pawno nema budoucnost a taky maš hemzy at z tebe něco je no aby si nebyl bude s tebe popelář na moravě možná tak xD :rap: :lol: a já s tim taky seknul prtž už neni slušně forum o pawnu na PB je Homer a tady ty a dragster s clantem xD :wave: tak ja jdu

Link to comment
Share on other sites

Tak to je husťárna.. pisp další malé dítě přirostlé ke kompu :d.. jsou jeden lepší, než druhý .. lamky, si jděte za maminkou anebo hrát na píseček, ale ne na PC ;) tatínek Vám ho koupil, abyste se mohli vytahovat.. dmnce 10 / 10 :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...