Jump to content

Konec pawnera CHEFa


Guest CHEF

Recommended Posts

Proč ?

Už me nebaví SA-MP ano je to tak po dvou letech (málé přestávky) končím se SA-MPem. Není to jako dříve za dob Gameclubu a netopeeru. Dnes má server každý malý harant. Víte už to prostě není takové (kdo nehraje SA-MP od 0.1b nepochopí)

 

Co se změní ?

No nic radikálního, na fóru budu pořád aktivní, pořád budu pawnovat za peníze(už mi to něco hodilo). A nebudu vlastnit server, protože jak je už někomu známo prodal jsem svůj mód za 650Kč.

 

 

Na co nezapomenu

CN!RY - Myslím že jsme toho spolu zažili celkem hodně ale od té doby co skončilo GG už má jiné přétele

 

chytrak - No ze začátku jsme byli celkem velcí kámoši..pak jsem to poral ale myslím si že nyní jsme aspoň trochu kámoši

 

Hazy - Tohohel týpka neznáte na jeho kopíráckém blogu jsem si stáhl první verzi SA-MP

 

IPGamez.com - Nikdy nezapomenu na jejich SA-MP server

 

Nynější projekty

nyní se budu zabívat Airsoftem a pawnem http://4divize.wz.cz - není dokončen web

 

 

Prominte tu reklamu no ....

 

tak kdyby nekdo chtel pomoci ($) napište na 445-573-677

Link to comment
Share on other sites

tak to si asi u mě tedy skončil, každý správný dobrý pawner by měl pomáhat těm kdo to neumí nebo něco neví, a nevím jak by si chtěl pomáhat jen chytrým lidem za peníze když ještě pwn ani pořádně neumíš, mě když někdo napíše a chce něco vědět o pawnu nějakou drobnost nebo funkci tak mu poradím i přes to že ho neznam...

Link to comment
Share on other sites

chefe mě to ani neudivuje každý mluví jak se sa-mp zlepšuje je to nopak každý malý harantík má gameportal a servery už jsem s tim seknul mohl bych jít s tebou do toho pawněni za peníze něco malo umim jakožto vím jak udělat tuhle věc a taditu no prostě šel bych do toho ale ne za moc !!!hele caw obcas napiš na icq !!!hezká erá chefa 1 sa-mp sem hral a je to změna fakt velká už me bav jen VB C++ html a cs 1.6 :clap::clap::clap: :thumbup: :thumbup: neet oper je taky dobrá vzpomínka a bzuco a misco chodiaci ted jsou někde za vodou programujou a ucej na vejšce a je toho moc prostě konec musím přejít na jyný hry ani na cs 1.6 portaly a nahodou lidi nevíte o nějakym forum které je jako pawno.cz ale je na cs 1.6???

Link to comment
Share on other sites

si prolhanej deb*l mod za 650 jj ja sny ja sem prodal svuj mod za 1 000 000 a svuj vlas za 10000. Nechapu že může bejt nějakej deb*l jako CHEF sem rád že vypadneš.

vydíráku

 

sorry za ten slovník ale nemam ho rád.

Link to comment
Share on other sites

No looool, kdybych měl za každou pomoc kamarádům/známým vybírat prachy, tak je ze mě brzo milionář.. příjdeš mi ujetý.. za prachy.. anebo pawni za prachy a ty pak posílej na dobročinné účely -> opravu mého PC :lol:

Link to comment
Share on other sites

lool neřeknu když mi naturo napíše jak se dělá sendclientmessagetoall tak to ani nepovažuji za pomoc ale když někdo chce do módu udělat povolaní s pořádnejma podminkama a pikazama tak to zaramo delat nebudu :-)

Link to comment
Share on other sites

konečně, ještě víc by jsi mě potěšil tim, kdyby jsi odešel úplnš pryč i z tohoto fóra.

 

A hláška typu že jsi dostal za mód 650Kč, v tvém útlém věku a ještě útlém projevování a úrovní IQ, jako nevim. Žij si v tom jak chceš, ale jsou lidí co blbí nejsou a neuvěří lži ;)

Link to comment
Share on other sites

No a proč ne? Já jsem to 2ma kamarádům dělal zadarmo do modu.. Takhle brzo a špatně skončíš ;) Nejde za všechno vyděláat jen peníze...

btw: až budeš v nouzi, tak se ti to může pěkně prodražit :d

Link to comment
Share on other sites

No já myslel jako celkově.. nejen v PWN. Opravdu .. trapné chtít po někom prachy za pomoc.. snad chápeš, jak to myslím a pokud ne, tak máš smůlu.

 

//EDIT nemysli si, že víš o pwn úplně vše ;)

Link to comment
Share on other sites

CHEF žádám tě jako člověk, odejdi z tohoto fóra. Sám si říkal, že ti je pwn volný, tak tu asi nemáš co dělat. Pokud tu zůstaneš je to tvoje věc, ale počítej s tím, že tě tu nebudou mít moc v lásce :ugeek: . Rozhodni se sám ... :ugeek:

 

To je vše co k tomu můžu říct .

Link to comment
Share on other sites

CHEF žádám tě jako člověk, odejdi z tohoto fóra. Sám si říkal, že ti je pwn volný, tak tu asi nemáš co dělat. Pokud tu zůstaneš je to tvoje věc, ale počítej s tím, že tě tu nebudou mít moc v lásce :ugeek: . Rozhodni se sám ... :ugeek:

 

To je vše co k tomu můžu říct .

 

Omlouvám se za Spam › jen aby to viděl

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...