Jump to content

xĐream admin ostrov


Guest DRaGsTeR

Recommended Posts

Tento admin ostrov se nachází na vodě, u letiště ve městě LS. Je zde závodní okruh, driftovací parkoviště, skok z mrakodrapu, hangár s nej vozidly, stunt park a derby arena + mini okruh. To vše je zahlceno spoustou příkazů pro RCON administrátory. Bonus je už předdefinovaný WARP na ostrov, takže se na něj dostanete bez potíží, ale jen před zavřenou bránu. :d Samozřejmě nesmí chybět výtahy a různé brány. FS je zatím před dokončením. Na serveru jsem ho testoval a nezatěžuje server tak moc, jak jsem si myslel. Záleží, kolik máte objektů v samotném modu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nj, admin zonu jsem tam nedělal, to je fakt :(... no mě zase prozměnu serou ty objekty, ptz je to pořád MoveObject.. a kdo se má vyznat v těch souřadkách xD

Link to comment
Share on other sites

Nj, admin zonu jsem tam nedělal, to je fakt :(... no mě zase prozměnu serou ty objekty, ptz je to pořád MoveObject.. a kdo se má vyznat v těch souřadkách xD

 

sice v pawnu je v tom bordel ale když to pak hraješ tak je to pěkný jak ti všechno šlape dobře :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

já už mam 3 Admin "zony" jeden Wang Admin Wangdef Cars a 2 Adminisly co sem uploadnu, no žádny uspěch xD ale jinak se na něj loknu až mi lamy udělaj y_objects

a rád se na ten tvuj podívam.. ;-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...