Jump to content

Vasi prvni kamosi na sampu


Guest Jazz

Recommended Posts

zajima me kdo jsou vasi prvni kamosi na sampu asi bych mel zacit co ? :d

 

prvni no to se neda rict kamos ale spise opacne pohlavi ale byl to uplne prvni kamoska a prvni kamos Clarissa

 

druhy to uz bylo nase pohlavi Andrej.... nepamatuju ty cisilka

 

a nakonec muj ¨nej kamos xXx s kterym hraju do ted

Link to comment
Share on other sites

Pamatuju si jen jak jsem to zapl kosily mne non stop minigunem..

tak sem sel na vinckovo server kde byla vg a tam sem chodil porad

pak sem mu udelal neco na webu tak mi rekl jak udelat server ..

a nejdriv byl nazev No cheat, nedavam ban - chodilo tam 30

pak No cheat best server, tam chodilo taky dost lidi pak dlouho nikdo nechodil

pak Novy cesky server tam chodilo hodne lidi ... a proto vznikl Novy cesky server #2 Beta kam chodily kolem 30 , to znamena 60 lidi na dvou serverch, pak Novy cesky server s mym prvnim modem potom sem vyhral server od xnuka na asi 14 dni, jenze mu vyhorel asi po 5 dnech a pak se na mne vykaslal , stejne porad padal

uz sem mel jen server na 2.2 a kdyz sem potkal cloveka jmenem fasther,

ktery rekl ze se u mne primluvi u gtagame , ktere v te dobe hledalo nadejne pawnery

a tak sem mel server u gtagame..., pak cniry odeslo od gtagame takze server byl u cry.cz a pak se stal hostikem, a nakonec mam server i na cry.cz

 

no pisu to tady pprotoze bych chtel rict ze jsem potkal opravdu hodne hodne hodne kamosu, jen pres 60 jich preslo clanem , ale vzpominam si na

braba,wayna, vincka, ... takze muj prvni kamos byl asi vincek

Link to comment
Share on other sites

To já si to skoro už nepamatuji ale můj 1. kámoš byl Lumiiik z Okrsku 13 to byl můj neranější server dokud ho nezreušili pak bylo lost city no ale nejlepší byl 1. samp co jsem měl byl 0.2.2 a já jsem pouštěl debug a třeba 2 hodiny čekal na lidi XD jsem nechápal tu tavulku ale pak s dalším kámošem jsme se na tu tabulku klóukli a já unmlim kli a connect a připojil se na english server XD kde jsem ovšem neznal a ted v checkpointu stál karatista asi s 10 života a já byl taky karastista ¨:d řekl jsem si že ho dám jdu a on bám bum a byl jsem mrtvej ani sem mu život neubral :d

 

Taky to píšu ptže těch kámošu bylo hodně

Link to comment
Share on other sites

Moji kámoši... Hoodně... Mám na ICQ 320 lidí ( teď přesně ) a s toho čtvrtka jsou Sampáci. A můj nejlepší kamarád? První byl Wilis - dobrej kámoš, ale Joe je ten nej z nej . Stále spolu máme klan ( už asi jeden rok ) a pořád si říkáme všechno - i když se známe jen po netu.

Link to comment
Share on other sites

jo bohužel to už si nepamatuju to už je 1 a půl roku co hraju sa-mp ale myslím že to jsem ještě hrál sa-mp 0.1 :d:lol: já už nevím je to fakt dlouho ale moji nej kámoši jsoi a budou lidi co jsou nebo odešli z clanu mpF_ a ostatní tady od tud atd ale fakt si to nepamatuju kdo byl prvný :( :( :(:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

jo bohužel to už si nepamatuju to už je 1 a půl roku co hraju sa-mp ale myslím že to jsem ještě hrál sa-mp 0.1 :d:lol: já už nevím je to fakt dlouho ale moji nej kámoši jsoi a budou lidi co jsou nebo odešli z clanu mpF_ a ostatní tady od tud atd ale fakt si to nepamatuju kdo byl prvný :( :( :(:cry::cry::cry:

 

Pred par dny to byl presne rok co hraju sa mp..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Já jsem s SAMP začínal cca před 2ma lety, jenže ... to nebylo SAMP jaké známe teď .. servery padaly, mělo to spoustu bugů... HRŮZA. Tehda jsem neměl snad žádné kámoše na SAMP. Po delší odmlce jsem se do toho o5 pustil a ze začátku jsem nic neuměl. Mým zřejmě 1. pořádným kámošem byl [GT]Deamon_CZ. Vystřídali jsme spolu i několik klanů. Pak jsem během minulých Vánoc poněkud neměl internet a SAMP jsem zase pustil :cry: Těsně před "ztrátou" internetu jsem objevil server Lost City. Tam jsem zřejmě strávil svou nejdelší herní dobu. Poté vlastně nastala ona odmlka. Začátkem února tohoto roku jsem se o5 napojil a začal hrát. Teprve poté jsem se na LC seznámil s dalšíma 2 pořádnýma kámošema. Byl to Drifty ... ale později i Billy, kterého tu né každý musí znát! Drifty se nakonec slitoval a zkusil to se mnou jako s adminem :lol: A Billy? Od něj mám spoustu fíglů a triků při hraní SAMP. Bohužel svou kariéru s SAMP i Pawnem zakončím 31.8.2008, poněvadž mi to nebude vycházet časově. :cry::cry: Těmto 3 lidem vděčím na SAMP za hodně a kamarádi i nadále jsme... :rap: ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...