Jump to content

[Anketa] CHEF > Podminka


chytrak

Recommended Posts

Dnes sem slysel mnoho stiznosti na chefa a zadosti o podminku

vzhledem k tomu ze toho zas tak neudelal dam anketu, co si o tom myslite vy

vy jste nastevnici fora ne ja...

Link to comment
Share on other sites

lol....tak to si moc myslíš chlapečku...o Igranii mi nejde, nebaví mě adminovat ve hře, baví me pawnit nic víc nic míň. Víš já nevim kolik je Maverickovi ale chová se jako normální a slušnej člověk a víceméně chápu jeho zájmy, který skoro každý narušuje...ale to je Internet

Link to comment
Share on other sites

neříkej mi chlapečku...chci upozornit mám svou hrdost pokud mi někdo dá ne a napíše sem slohovku o tom jak se mám chovat tak mi dejte ano a nic nepište! :!:

Link to comment
Share on other sites

jo jseš chlapeček, je ti 14 let a co, já byl taky v tvém věku choval jsem se úplně stejně... neboj ono to přijde, taky to pochopíš. Nebudu se tu s tebou hádat. Dal jsem ti ANO, konec diskuze

Link to comment
Share on other sites

Guest angeliczek

Maverick se mi zdá být v pohodě. Narozdí od bzuka kterej si o sobě myslí že by se bez něj svět asi neobešel. A to nemluvím o tom jeho trapnym končení a velkejch návratech.

Link to comment
Share on other sites

tak a dost už směrem ke mě prosím nepiš ani jeden příspěvek ano?

 

 

koukám že si asi viděl 8.míli že mě chceš poučovat o životě ale ty nejsi moje mam sestra bracha ni muj sk***venej ucitel.... prosim nepiš moje meno a nekoukej na muj avatar!!

Link to comment
Share on other sites

nijak se te nezastavam. pouze sdeluji svuj nazor. a hlas aby si lidi nemysleli ze sis sam pridal ne, jako si tu nekdo, kdo by to na tvem miste delal, mysli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...