Jump to content

WVA - Wilis Verons Army


Veron

Recommended Posts

Název: Wilis Verons Army

Tag: wvA

Web: http://wva.tym.cz

History: Hystorie je velice dlouhá. Bylo to asi před 10 měsíci, možná rokem a v sampu byl hitem mód Válka Gengů. Ale ten mod mě moc nebavil. Na gta.cz jsem našel IP serveru se jménem Desert Chaos. Postupem času jsem si tento mód ( server ) obíbil. Znal jsem každé auto na serveru. Úplně všecičko. Jednou se tam obělvili příjemní kluci. Juris, teď Joe Black a Wilis, o něco starší od Jurise... Přes to že jsem z nich byl nejmladší, všechno jsem uměl.. A tak jsme založili clan. Vzal jsem si ICQ Joeho a Wilise a ještě ted den co jsme se potkali jsme vymýšleli jméno. Už na začátku bylo jasné že o jménu budeme rozhodovat my: Veron a Wilis ( z Wilim jsme založili klan a až ten den jsme přibrali Joeho. Napřed se měl klan jmenovat VWA - Verons Wilis Army ale to se nám moc nelíbilo. Proto jsme dali jméno WVA. Čas šel dál a nám přibývali členové. Asi po 2 týdnech od založení klanu se na Desert Chaosu našel klan který už nemá žádnou historii. Byli to MZ. Malí Zmr*i jsme jim říkali. Přezdívku si vysloužili. Byly to neustálé nadávky na rodinu, že jsme cheateři a noobové... A čas šel dál. Neustálé nadávky od klanu MZ byly na serveru ale dokonce i na ICQ. Já sestavil web... Někdy nám někdo půjčil server ale asi v 5 měsíci existence klazačal "upadat do bežvedomí". Proto jsme se rozhodli že klan přejmenujeme na BPC jako Bullet Proof Clan... A plynul čas dál. Desert chaos byl zrušený a treninky jsme přestali dokonce mít. Byli sme jako potápějící se loď. A jednoho dne řekl Joe že odchází. V klanu to bylo pořád to samé, i když jsme si několikrát říkali, že to rozjedem ). A bez joeho byl snad celý klan pryč. Klan se propadl a já začal být jako "soukromý hráč". To vše se odehrávalo najpozději před 2 měsíci. Až teprve když jsme se včera potkali na testingu mého nového modu - Já, wilis, joe black a tavish ( bálka ). A na ICQ jsme rozhodli z wilim, že do toho deme znovu. Že obnovíme slavný klan WVA ( většina znás ho asi nezná - ale když příjdu na nějaký server s nickem veron, příjde mi zpráva: Čau. Hele ty si ten veron z toho good klanu WVA? Jak je ten samp malý ( například třeba HomerJay taky hrával na desertu ). No ale zpátky. Rozhodli jsme se že do toho půjdeme znovu... A teď jen jediné. Klíčová otázka: Juri? Půjdeš s námi zase do WVA? On mi něco napsal... A pak jen: Ano. Najednou se mi rozzářily oči. Celé WVA je zpátky dámy a pánové!

Aktuálně: Rozjeli jsme nábor do klanu, vytvořili nedostavěný web na kterém se stále pracuje a přibrali pár členů. Pokud se k nám chceš přidat, více o náboru najdeš na našich webových stránkách ( výše - na webu v sekci Nábor ). To je asi vše co bych vám chtěl zdělit. Tak zatím čau!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...