Jump to content

WarpPlayer


chytrak

Recommended Posts

Dnes si ukazeme funkci na warpnuti hrace od MaverickaCZE,

tento tutorial je prevzat z fora www.pawnobox.net

 

Ulozime si pozici, kde se ma hrac po warpnuti objevit

 

nad main vlozime

stock WarpPlayer(playerid, Float:x, Float:y, Float:z, interier, Float:uhel)
{
  SetPlayerPos(playerid, x, y, z);
  SetPlayerInterior(playerid, interier);
  if(uhel > 359 || uhel < 0) uhel = 0;
  SetPlayerFacingAngle(playerid, uhel);
  SetCameraBehindPlayer(playerid);
}

 

a nyni vysvetleni

 

WarpPlayer(playerid, Float:x, Float:y, Float:z, interier, Float:uhel)

 

Vyvolani funkce WarpPlayer

Kdo se ma warpnout

Souradnice, kam se chcete warpnout, z ulozene pozice

Pokud se chcete warpovat do interieru zadejte id interieru,pokud mimo interier dejte id 0

Uhel pohledu hrace, (souradnice za Float:X,Float:Y,Float:Z)

 

Priklad

WarpPlayer(playerid,1528.6479,-1666.8765,6.2188,0,281.4506);

Link to comment
Share on other sites

:d lituju tě :-D

promiň ale to co píšeš...chováš se jak magor, promiň ale jinak to říct nejde... sám odsuzuješ fórum pawnobox.net a pak tady něco píšeš o Maverickovi...takže tohle se dostane na pb.net a tohle fórum se pak projeví ve špatném stínu....vem si k srdci co říkám, protože je to pravda... snaž se radši k tomu něco napsat smysluplného a né kravinu :p

Link to comment
Share on other sites

:d lituju tě :-D

promiň ale to co píšeš...chováš se jak magor, promiň ale jinak to říct nejde... sám odsuzuješ fórum pawnobox.net a pak tady něco píšeš o Maverickovi...takže tohle se dostane na pb.net a tohle fórum se pak projeví ve špatném stínu....vem si k srdci co říkám, protože je to pravda... snaž se radši k tomu něco napsat smysluplného a né kravinu :p

 

 

Pravda skus se chefe chovat trochu civilizovane a ne jako na pb.net ;)

Link to comment
Share on other sites

CHEFF: On se snaží aby na tomto foru byli schopní pawneři a nebo alespoň nováčci u kterých se vidět jejich zájem a to, že se něčemu opravdu naučí. Zatím co ty tady pouze tupě "spamuješ" a kecáš pitomosti.

Link to comment
Share on other sites

On se snaží aby na tomto foru byli schopní pawneři a nebo alespoň nováčci u kterých se vidět jejich zájem a to, že se něčemu opravdu naučí. Zatím co ty tady pouze tupě "spamuješ" a kecáš pitomosti.

to je na mě nebo na CHEFa?

Link to comment
Share on other sites

On se snaží aby na tomto foru byli schopní pawneři a nebo alespoň nováčci u kterých se vidět jejich zájem a to, že se něčemu opravdu naučí. Zatím co ty tady pouze tupě "spamuješ" a kecáš pitomosti.

to je na mě nebo na CHEFa?

Ty mě příjdeš jako vela schopný pawner :)

Link to comment
Share on other sites

Ty mě příjdeš jako vela schopný pawner :)

Tak děkuji za pochvalu, ale na mě nesejde musí chtít lidi a začít se chovát normálně, pak tohle bude fórum kam lidi rádi zajdou.

Link to comment
Share on other sites

CHEFF: On se snaží aby na tomto foru byli schopní pawneři a nebo alespoň nováčci u kterých se vidět jejich zájem a to, že se něčemu opravdu naučí. Zatím co ty tady pouze tupě "spamuješ" a kecáš pitomosti.

 

sry ale na tomto fore som nevidel ani jedneho schopneho pawnera okrem profikov z pawnoboxu ktori prisli opravovat tutorialy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...