Jump to content

Ikona na mapě


chytrak

Recommended Posts

Zdravím, nyní si ukazeme jak udelat ikonu na map, je to pomerne lehke

 

1. Nahoru do modu

#define COLOR_WHITE 0xFFFFFFAA

2. Stoupneme si ve hre tam kde chceme aby byla nase ikona poté videt.

3. Pozici ulozime

 

4. Do (aby se ikonka zobrazila pri pripojeni)

public OnPlayerConnect(playerid)

 

dame

SetPlayerMapIcon(playerid, PORADI, Float:X,Float:Y,Float:Z, id, COLOR_WHITE);

 

Komu se zobrazi, nechte byt jak je.

Kolikatou ikonku v modu mate, (max je 32)

Souradnice z ulozene pozice

id ikony seznam najdete zde

Barva ikony, nechte bilou, ve hre se stejne nezmeni)

Link to comment
Share on other sites

Podle mě je to blbost. Sice vím že to lamám pomůže, ale jen to přidává další řádky... Když hráč potřebuje něco najít na mapě, najde si to sám a nepotřebuje inkonky.

Link to comment
Share on other sites

Já mám například v modu pronájem bytu. A můžeš se jít umýt a dopní ti to zdraví... Mám to všechno popsané, u vany ani není pick... ( pisp: Kdyžtak napiš na ICQ 311-272-124 - hledám testery )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No vy tu mluvite jen o jednom "ikony jsou pro lamy" a ja tu budu i přirovnávat Když někdo nezna mista na mapě tak je to pro něj dobré, ale jinak je to blbost ano je to pro lamy. Ale ta blbost taky nemusí být pro lamy např kdo dělá mod a chce něco označit tak je to dobrá věc to znamená že ikonky jsou pro "Lamy" ale zase je pawner může využit když má něco nového nebo chce nějak upozornit na dannou čast. To je můj názor

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Podle mě je to blbost. Sice vím že to lamám pomůže, ale jen to přidává další řádky... Když hráč potřebuje něco najít na mapě, najde si to sám a nepotřebuje inkonky.
Ved ale v mode nemusi byt vsetko tam kde ma byt takze tie ikonky si musis presunut ;)
Link to comment
Share on other sites

Podle mě je to blbost. Sice vím že to lamám pomůže, ale jen to přidává další řádky... Když hráč potřebuje něco najít na mapě, najde si to sám a nepotřebuje inkonky.
Ved ale v mode nemusi byt vsetko tam kde ma byt takze tie ikonky si musis presunut ;)

 

tato funkce je na přidávání ikon na libovolná místa ( na mapě )

 

ps: koukni se na datum příspěvku před tebou - porušuješ pravidla :!:

Link to comment
Share on other sites

!!!DMNCE!!!

Víte co se mi nezdá moderátoři a nejen vy, že když někdo napíše nový TOPIC, hned ho seřvete za SPAM a používat HLEDAT. A když se napíše do starého TOPICu, zase hned řvete proč otvíráte starej TOPIC.

Podle me by to melo byt jedno jestli se otvira starej TOPIC(kdyz nekdo si nevi rady treba s TUTem), ale nemelo by se tu SPAMovat.

 

PS: Jinak nic proti nikomu nemam

Link to comment
Share on other sites

!!!DMNCE!!!

Víte co se mi nezdá moderátoři a nejen vy, že když někdo napíše nový TOPIC, hned ho seřvete za SPAM a používat HLEDAT. A když se napíše do starého TOPICu, zase hned řvete proč otvíráte starej TOPIC.

Podle me by to melo byt jedno jestli se otvira starej TOPIC(kdyz nekdo si nevi rady treba s TUTem), ale nemelo by se tu SPAMovat.

 

PS: Jinak nic proti nikomu nemam

 

za 1. neřvu, pouze upozorňuji

za 2. těžko bych mohl někoho "seřvat" za nový topic, pokud se nejedná o blbce, kteří úmyslně chtějí zaspamovat forum

za 3. ˇ

když se napíše do starého TOPICu, zase hned řvete

je to porušení pravidel, ale já ty pravidla nepsal

 

za 4. ˇ

Podle me by to melo byt jedno jestli se otvira starej TOPIC(kdyz nekdo si nevi rady treba s TUTem)

od toho tu je sekce HELP

 

za 5. pokud si chceš stěžovat na pravidla tak běž za administrátorem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...